Dostępne filtry

Worki Sako dla dzieci

Aktywne filtry

199,00 zł 244,00 zł
180,00 zł 493,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

321,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory pasków dobierane są losowo.

226,00 zł
199,00 zł 244,00 zł
180,00 zł 493,00 zł
411,00 zł

Niezastąpiony mebel w pokoju dziecięcym - worek sako dla dziecka

Worki Sako mogą towarzyszyć Tobie i Twojemu dziecku jeszcze przed narodzeniem. Ich zalety doceniają już kobiety w ciąży, gdyż chwila relaksu na worku Sako pomaga im się pozbyć bólów kręgosłupa. Natomiast po porodzie worek można z powodzeniem wykorzystać jako wygodny mebel, na którym można karmić maluszka. Wykonany z miękkiej tkaniny worek, który wypełniony został styropianowym granulatem jest antyalergiczny i łatwy w czyszczeniu. Żadne zarazki nie zagrażają dzieciom. Gdy pociecha podrośnie, z pewnością doceni inne walory worka Sako dla dzieci. Brak ostrych krawędzi i możliwość formowania dowolnych kształtów ułatwiają i urozmaicają zabawę. Worki Sako dla dzieci to naprawdę niezastąpiony mebel w pokoju dziecięcym, od samego początku. Sprawdź ofertę sklepu internetowego pufy.pl i wybierz swój model.

Wygoda i zabawa z workami Sako dla dzieci

worki sako dla dzieciW każdym pokoju malucha powinno znajdować się miejsce, które jest odpowiednie do relaksu. Aby nie zajmować cennego miejsca, takim meblem może okazać się worek Sako dla dzieci. Jest on idealny do zabawy i do odpoczynku. Styropianowy granulat doskonale izoluje zimną podłogę chroniąc ciało dziecka przed przewianiem. A odporny na zniszczenia materiał, jak poliester czy plusz sprawi, że worek będzie służył dziecku przez długie lata. Worki Sako dla dzieci są niezwykle popularne z wielu powodów, jednym z nich jest fakt, iż doskonale się prezentują na podłodze pokoju dziecięcego. A bogata paleta kolorów umożliwia dopasowanie siedziska do każdego wnętrza. Dzieciaki kochają miękkie i przytulne przedmioty, dlatego z chęcią wybierają worki Sako z pluszu. Są one miłe w dotyku i znakomicie nadają się do szkół czy przedszkoli. Rodzice zaś wolą worki Sako dla dzieci z ekoskóry, gdyż można je bardzo łatwo wyczyścić i przywrócić im nieskazitelny wygląd.

Zdrowe kręgosłupy dzieci z workami Sako

Worki Sako dla dzieci to jeden z najzdrowszych sposobów na odpoczynek. Ich wyjątkowa konstrukcja ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie. Worki stanowią znakomite podparcie dla kręgosłupa, jednocześnie dopasowując się przez cały czas do kształtu ciała osoby, która z nich korzysta. W różnego rodzaju miejscach zwykłe krzesła są zastępowane workami Sako, dzieciaki mogą z nich korzystać w bibliotekach, przychodniach czy salach zabaw. Teraz też mogą mieć swój worek Sako dla dzieci w domu. Różnorodna kolorystyka i szeroki wybór materiałów użytych do ich uszycia zapewnia indywidualne dopasowanie do preferencji najmłodszych. Brak ostrych krawędzi, niska waga, łatwość przenoszenia, ale przede wszystkim posiadanie atestu PZH (produkt antyalergiczny) oraz łatwość w utrzymaniu czystości, to główne zalety worków Sako. Dzieciaki mogą po nich skakać i bawić się do woli, bez obaw o skaleczenia, czy uderzenia. Nawet niemowlaki docenią prozdrowotne wartości worków Sako. Podczas kolki przynoszą sporą ulgę, dokładnie dopasowując się i otulając ciało dziecka. Są również pomocne w sytuacji, gdy maluszek cierpi na wady czaszki zwane plagiocefalią.

Sprawdź nasze produkty i dopasuj je do Twoich potrzeb