Dostępne filtry
Filtruj według

Cena

Cena

od
do
Filtruj

Żółte worki Sako

Aktywne filtry

180,00 zł 493,00 zł
388,50 zł 518,00 zł -25%
216,75 zł 289,00 zł -25%
270,00 zł 360,00 zł -25%

Rogal gratis w losowym kolorze.

Rogal gratis w losowym kolorze.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

180,00 zł 493,00 zł

Kolejność łatek dobierana losowo.

    

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

321,00 zł
452,00 zł
388,50 zł 518,00 zł -25%
216,75 zł 289,00 zł -25%

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

270,00 zł 360,00 zł -25%

Jeśli marzysz o miejscu, w którym będziesz mógł się w spokoju zrelaksować, zapoznaj się z naszą ofertą siedzisk, w której znajdują się propozycje takie jak worki sako. Ich wypełnienie gwarantuje doskonałe podparcie dla kręgosłupa, z kolei możliwość dopasowania się do każdej pozycji ciała zapewnia odpoczynek, o jakim nie śniłeś. Fotel pomoże Ci ukoić nerwy, wyciszyć się i pozbyć bóli mięśniowych.

Magia kolorów - dla kogo żółte worki sako?

Już dawno udowodniono, że kolory mają wpływ na nasze samopoczucie. Psychologia kolorów to dziedzina, która bada, jak dany odcień oddziaływuje na organizm i nastrój ludzi. Kolor żółty jest radosny i świeży. To barwa, która motywuje do działania, pobudza organizm i pozwala zapomnieć o zmęczeniu. To również kolor, który sprawia, że szukamy kontaktu z drugim człowiekiem. Żółte worki sako zatem będą doskonałe do salonów, aneksów kuchennych i pokoi dziecięcych.

Sprawdzą się również w przestrzeniach użyteczności publicznej. Świetnie rozjaśnią i ożywią wnętrze knajpki czy kawiarni, doskonale sprawdzą się w bawialniach dla najmłodszych czy nastroją pozytywnie w poczekalni do gabinetu. Dzięki temu, że żółte worki sako to mebel dla osób w każdym wieku, można je wykorzystać wszędzie, nawet w takich miejscach jak sale rehabilitacyjne czy szkoły rodzenia.

Żółty worek sako - wysoka jakość w przystępnej cenie

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Dlatego platforma pufy.pl posiada przyjazny użytkownikowi, przejrzysty interfejs, dzięki któremu łatwo poruszać się po stronie internetowej i znaleźć fotel odpowiedni dla siebie. Staramy się, by nasze produkty były dobrze wyeksponowane, a zakupy proste i przede wszystkim bezpieczne. Oferowane przez nas siedziska takie jak żółte worki sako są tworzone z najwyższej jakości materiałów, a mimo to ich cena pozostaje przystępna.

Żółte worki sako są rekomendowane nawet dla najmłodszych użytkowników. Dzięki zastosowaniu materiałów takich jak ekoskóra czy poliester są one bardzo wytrzymałe i co najważniejsze - odporne na zabrudzenia. Dzięki konstrukcji bez stelażu czy ostrych krawędzi świetnie nadają się do zabawy bez ryzyka wypadku. Są też bardzo lekkie, więc można je łatwo przenosić.

Jakie jeszcze zalety mają worki sako?

Żółte worki sako są wypełnione specjalnym, styropianowym granulatem, który świetnie pracuje, układając się w taki sposób, żeby każda pozycja była bardzo komfortowa. Dodatkowo to również materiał, który świetnie izoluje od chłodu podłogi, więc można z niego korzystać cały rok bez ryzyka przeziębienia. Świetnie nadaje się zarówno do spokojnego wypoczynku, na przykład przy książce czy dobrym filmie, jak i do rodzinnych szaleństw z dziećmi czy podczas grania na konsoli.

Jeśli pragniesz ożywić swoje wnętrze i wprowadzić do niego trochę koloru, żółte worki sako są do tego idealne. Świetnie odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach, ale spokojnie można je umieścić również w bardziej tradycyjnie urządzonym pokoju. Z pewnością docenisz miękkość i wygodę tego typu siedzisk, a w razie czego masz 14 dni na podjęcie ostatecznej decyzji i odesłanie produktu.

Sprawdź nasze inne Worki: