Dostępne filtry

Różowe worki Sako

Aktywne filtry

199,00 zł 244,00 zł
180,00 zł 493,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Rogal gratis w losowym kolorze.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

199,00 zł 244,00 zł
180,00 zł 493,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

321,00 zł
452,00 zł
443,00 zł

PODNÓŻEK gratis w kolorze pufy

Kolory pasków dobierane są losowo.

411,00 zł

Worki sako to rewelacyjny element wyposażenia wnętrz. Choć wyglądają niepozornie, ich użytkowanie niesie za sobą szeroki wachlarz korzyści - od relaksu i możliwości prawdziwego wyciszenia poprzez zmniejszenie napięciowych bólów mięśni aż po pomoc podczas skurczy porodowych czy kolek u maluszków. Chcesz się przekonać, jak to możliwe, że fotel potrafi zdziałać aż tak wiele?

Komu proponowane są różowe worki sako?

Choć różowy kolor wydaje się infantylny i pasujący jedynie do dziewczęcych pokojó, to tylko stereotypowe myślenie. Kolor różowy ma niesamowite działanie terapeutyczne. Wpływa na poczucie bezpieczeństwa, pozwala się zrelaksować i pozbyć zmęczenia, a także redukuje stres. Wypoczynek na różowym worku sako może również wpływać na samopoczucie fizyczne, gdyż ta barwa redukuje napięcia mięśniowe.

Jednak oczywiście główną zaletą różowych worków sako jest ich konstrukcja i precyzyjne wykonanie. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas produkty były wykonane z najlepszej jakości materiałów. Gwarantuje to ich wytrzymałość oraz długoletnią żywotność. Takie materiały jak ekoskóra czy poliester są również bardzo łatwe w czyszczeniu, gdyż żeby usunąć wszelkie zabrudzenia czy plamy, ich powierzchnię wystarczy przetrzeć zwilżoną ściereczką.

Gdzie umieścić różowe worki sako?

Ze względu na działanie terapeutyczne worków sako, jak i samego koloru różowego, to świetny element wyposażenia sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego. Przyda się również w przestrzeniach, w których mogą być wykorzystywane jego właściwości redukujące stres - w szkołach rodzenia, gabinetach psychologicznych, a nawet na bloku porodowym w szpitalu. Pufy sako są wręcz rekomendowane kobietom w ciąży, gdyż zapewniają doskonałe podparcie na przeciążonego kręgosłupa, pozwalają się uspokoić, a nawet przy przybraniu odpowiedniej pozycji minimalizują bóle porodowe.

Różowe worki sako są również wspaniałym elementem wyposażenia mieszkania dla młodych mam. Po porodzie siłami natury ciało może być obolałe, a po cesarskim cięciu mocno doskwiera gojąca się rana. W takim wypadku siedziska typu sako pozwalają znaleźć dogodną pozycję, w której można wygodnie nakarmić dziecko. Można nawet układać na nich maluszka, by zmniejszyć bolesność męczących go kolek. Dzięki elastycznemu i ruchomemu wypełnieniu worki sako pozwalają też zapobiegać zniekształceniom główki maluszka.

Relaks, wygoda i dobra zabawa

Choć wydawać by się mogło, że bierny odpoczynek to jedyne, co można robić podczas siedzenia w różowym worku sako, to jest to błąd. Wypełnienie w formie granulatu dostosowuje się do każdej pozycji ciała, więc można w nich czytać książkę, oglądać filmy czy grać na konsoli. To również doskonałe miejsce do zabaw z dziećmi. Brak ostrych kantów i sztywnych krawędzi sprzyja szaleństwom i pozwala na bezpieczną zabawę.

Lekka konstrukcja bez stelaża pozwala na przenoszenie różowego worka sako i używanie go w wielu sytuacjach oraz miejscach. W przypadku ciepłej pogody można nawet wystawić go na zewnątrz, ciesząc się promieniami słońca oraz odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Sprawdź nasze inne Worki: