Pufy patchworkowe

Aktywne filtry

Kolory trójkątów dobierane są losowo.

Dostępny produkt z innymi opcjami
Dostępny produkt z innymi opcjami

Zestaw czterech puf Classic Tiny Poliester

59,00 zł 105,00 zł

Czym jest pufa patchwork?

Patchwork to metoda szycia polegająca na łączeniu ze sobą fragmentów różnych materiałów. Dzięki temu powstaje zupełnie nowy, niepowtarzalny wzór. Najciekawsze są odważne zestawienia kolorystyczne, które świetnie sprawdziły się na proponowanych przez nas pufach. Proponujemy pufy patchworkowe, których pokrowce zostały wykonane z trójkątnych, wielobarwnych kawałków skóry ekologicznej, poliestru lub miękkiego pluszu. 

Pufa patchwork doskonale odnajdzie się nie tylko w pokojach młodzieżowych, w których lubimy eksperymentować z kolorami i wzorami. Będzie także fantastycznym dodatkiem do salonu urządzonego w stylu minimalistycznym, gdzie dominują stonowane barwy takie jak biele czy szarości. Patchworkowa pufa będzie stanowiła ciekawy akcent kolorystyczny, który ożywi monochromatyczne wnętrze, doda mu ciekawego charakteru i przytulności. Energetyczny dodatek można umieścić także w przestrzeniach firmowych przeznaczonych dla pracowników, np. w tzw. chillroomach. Pluszowe fotele w nieco bardziej stonowanych odcieniach mogą być wykorzystane także we wnętrzach urządzonych klasycznie. Już teraz zapoznaj się z poniższą ofertą i wybierz model pufy patchworkowej dla siebie!

Bezpieczne i przyjazne pufy patchwork

Proponowane przez nas pufy patchworkowe produkowane są w Polsce, wykonywane ręcznie meble tworzone z wysokiej jakości materiałów, które są przyjazne dla alergików i bezpieczne dla dzieci. Również ich konstrukcja pozbawiona kantów i ostrych krawędzi oraz wypełnienie nie stanowią zagrożenia dla najmłodszych. Pufy swoją wygodę zawdzięczają granulatom dopasowującym się do kształtu ciała siedzącego i znacznie zwiększającym komfort wypoczynku. Ich wysoką jakość potwierdza 2-letnia gwarancja.