Dostępne filtry

Fotele na balkon

Aktywne filtry

344,00 zł
405,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

398,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

473,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

549,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Zestaw czterech puf Classic Tiny Poliester

Osoby, które nie dysponują własnym ogrodem, także mogą stworzyć sobie wyjątkową, letnią strefę relaksu. Wystarczy kupić odpowiednie fotele balkonowe, które pozwolą zmienić nawet niewielki balkon lub taras w miejsce komfortowego wypoczynku. W sklepie Pufy.pl znajdziesz szeroki wybór mebli na balkon w szerokiej gamie kolorów, w wielu kształtach i rozmiarach. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych leżaków czy niezbyt wygodnych plastikowych krzeseł balkonowych.

Wybierz fotele na balkon z oferty naszego sklepu

Wielbiciele relaksu na balkonie czy tarasie wiedzą, jak ważny jest wygodny fotel balkonowy. Dzięki niemu lektura na świeżym powietrzu smakuje wyjątkowo. Jeżeli cenisz komfortowe rozwiązania, to zdecydowanie zainteresują Cię nasze propozycje. W ofercie sklepu Pufy.pl dostępne są wyjątkowe fotele balkonowe, które pozwolą Ci w niepowtarzalny sposób urządzić taras lub balkon. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujesz, możesz zdecydować się na fotele na balkon o różnej wielkości. Te największe pozwolą nie tylko wygodnie siedzieć, ale nawet wyciągnąć na nich nogi, dzięki czemu sprawdzą się jako nowoczesny szezlong. Meble wypoczynkowe, które można kupić w naszym sklepie, są wykonane z innowacyjnych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Dzięki temu, że są one wodoodporne, nie musisz martwić się o ich  bezpieczeństwo w przypadku deszczu. Ekoskóra i poliester, z których najczęściej produkujemy meble balkonowe, doskonale znoszą ekspozycję na słońce. Gwarantujemy, że piękny kolor Twojego fotela na balkon przez długi czas pozostanie równie żywy jak w chwili kupna.

Dlaczego warto zdecydować się na fotel balkonowy

Fotele na balkon wypełnione są miękkim granulatem styropianowym, dzięki czemu dopasowują się perfekcyjnie do kształtu ciała siedzącej na nim osoby. Wypełnienie stanowi nie tylko doskonałe podparcie dla kręgosłupa, ale także warstwę izolującą od chłodnej podłogi. W kolekcji foteli balkonowych dostępnych w ofercie naszego sklepu są zarówno meble nawiązujące kształtem do tradycyjnych foteli, jak i te wzorowane na niezwykle wygodnych workach sako. Aranżując wyjątkową strefę relaksu, możesz dowolnie wybierać kolory, które tam wykorzystasz. W naszym sklepie oferujemy fotele na balkon w radosnych barwach takich jak na przykład czerwony, żółty czy różowy, mamy też wyjątkowe wielobarwne egzemplarze. Wszystkie nasze meble wypoczynkowe wykonane zostały ręcznie w Polsce z materiałów najlepszej jakości. Ściśle kontrolujemy proces produkcji każdego egzemplarza, dlatego jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych foteli balkonowych.