Dostępne filtry

Plecaki

Aktywne filtry

Stylowy design, interesująca kolorystyka i niezwykła wytrzymałość  — to właśnie charakteryzuje plecaki sztruksowe dostępne na pufy.pl. Są one wykonane w 100% z wysokiej jakości grubego sztruksu polskiego pochodzenia, dzięki czemu masz pewność, że będą niezawodne przez długi czas. Co więcej, polskie szwalnie zadbały o nawet najmniejsze detale i dlatego sztruksowy plecak to doskonała propozycja dla każdego — od nastolatków podróżujących po miejskiej dżungli, do seniorów, którzy wybierają się w podróż po całym kraju.

Wybierz swój ulubiony kolor

Na naszej stronie internetowej pufy.pl plecaki sztruksowe są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, które sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Z łatwością znajdziesz więc wymarzony model dla siebie. Torba lub plecak to także elementy garderoby, dlatego niezwykle ważne jest, aby były one dopasowane do reszty Twojego outfitu. Na sezon zimowy wybierz takie kolory jak biały czy beżowy, które ładnie współgrają z ciepłymi płaszczami i butami zimowymi, warto też sprawdzić kolor brązowy. Kiedy nadejdzie odwilż i zacznie wychodzić ciepłe wiosenne słońce, podkreśl swoje stylizacje poprzez sztruksowy plecak w niebieskim kolorze. Ponadto elegancki brudny róż, to odcień, który sprawdzi się w ubraniu przygotowanym na wieczorne wyjście na miasto.

Sztruksowy plecak do szkoły lub na wycieczkę

Plecaki sztruksowe z pufy.pl dostępne są w rozmiarze 46x40 cm, co sprawia, że są niezwykle pojemne i wielozadaniowe. Stanowią doskonałą propozycję dla studentów, którzy chcą szybko spakować się na ćwiczenia, a po nich skoczyć na spotkanie ze znajomymi na kampusie uniwersyteckim. Co więcej, wysokiej jakości gruby materiał, to gwarancja niezwykłej wytrzymałości i niezawodności. Plecak sztruks świetnie sprawdzi się podczas rodzinnej wycieczki w góry - bez problemu zmieścisz w nimi kanapki, termos i wodę. Ponadto jego pojemność okaże się bardzo dużą zaletę, kiedy wybierzesz się na spontaniczne zakupy do centrum handlowego.

Wysoka jakość wykonania i najlepsze polskie materiały

Na stronie pufy.pl znajdziesz produkty wykonywane z najwyższej jakości materiałów i produkowane w Polsce. Plecaki sztruksowe są tworzone ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Co więcej, są one bezpieczne dla dzieci, ponieważ nie ma w nich żadnych niebezpiecznych materiałów, które mogłyby wywoływać niepożądane reakcje alergiczne. Plecak ze sztruksu uzyskał wszelkie obowiązujące w Polsce certyfikaty jakości, dlatego masz pewność, że będzie on nie tylko funkcjonalny, lecz także niezawodny przez bardzo długi czas.