Dostępne filtry

Różowe fotele

Aktywne filtry

99,00 zł 270,00 zł
473,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

537,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

244,00 zł
99,00 zł 270,00 zł
199,00 zł 499,00 zł

Skąd wzięła się popularność tych foteli?

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się pufy i worki wypełnione granulatem. Wprowadzają do wnętrz luźną atmosferę i pozwalają prawdziwie wypocząć. Uniwersalne meble są nie tylko modnym dodatkiem, ale też komfortowym miejscem do spędzania wolnego czasu. To dlatego świetnie nadają się do pokojów relaksu w biurowcach, przestrzeniach publicznych czy w prywatnych mieszkaniach – salonach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych lub młodzieżowych. Osobom, które chcą modnie urządzić salon, przedstawiamy fotele w kolorze różu - podobnie jak worki są wygodne i wprowadzają do wnętrza dużą dawkę koloru. Będą doskonałym uzupełnieniem wnętrza i z pewnością staną się ulubionym miejscem do odpoczynku dla każdego z domowników. Nowoczesne wzory i kolory pozwolą dopasować fotele do każdej przestrzeni.

Różowy fotel do każdego wnętrza

Meble są podstawą wyposażenia pomieszczeń. Nie bez powodu worki oraz fotele z wypełnieniem są teraz często wybierane przez dekoratorów wnętrz. Różowe fotele mają nowoczesny styl i wprowadzają luźny charakter do każdego pomieszczenia. Duży wybór kolorów oraz ponadczasowe wzory ożywiają wnętrze i stają się jego uzupełnieniem. Sprawdzają się zarówno do nauki i pracy, jak i dla przyjemności – dzięki temu, że są uniwersalne, znalazły już wielu miłośników. Dla jednych ważny jest nowoczesny design, inni cenią przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Różowy fotel pozwala wygodnie siedzieć lub leżeć, może być podparciem dla nóg lub zabawką dla najmłodszych – to właśnie dzięki swojej wielofunkcyjności meble z naszej oferty cieszą się stale rosnącą popularnością. Są szczególnie polecane osobom narażonym na stres. Fotel pozwala przyjąć swobodną pozycję i zredukować napięcie mięśni. Odpoczynek na fotelu z wypełnieniem obniża poziom stresu i pozwala odpocząć po ciężkim dniu.

Wygodny odpoczynek na fotelu w kolorze różu – nie tylko dla kobiet

Przed wyborem mebli do mieszkania warto zwrócić uwagę na tryb życia domowników. Większość osób zdecydowanie spędza w pozycji siedzącej większość dnia. Urządzając mieszkanie, warto dopasować meble tak, aby były komfortowe i dobre dla kręgosłupa – odciążały go i dopasowywały się do kształtu ciała. Dzięki temu czas spędzony na rozmowach z przyjaciółmi i rodziną, na pracy czy nauce lub na oglądaniu telewizji pozwoli zadbać o nasze zdrowie. Siedziska z naszej oferty wypełnione zostały granulatem, który swobodnie się przemieszcza. Fotel dopasowuje się do kształtu ciała i pozwala na dowolne kształtowanie jego wyglądu. Jednym ruchem można zmienić jego kształt. Dzięki temu każda pozycja będzie wygodna, a przy jej zmianie – fotel znowu wygodnie dopasuje się do ciała. Model został zaprojektowany w taki sposób, aby pozostawać równie komfortowy i uniwersalny jak worki z wypełnieniem, a jednocześnie zapewniać stałe oparcie, np. podczas rozmowy lub czytania ulubionej książki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą foteli, puf i worków sako. Na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie!