Dostępne filtry

Worki Sako wodoodporne

Aktywne filtry

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

198,00 zł
178,00 zł 221,00 zł
213,00 zł 266,00 zł
530,00 zł
411,20 zł 514,00 zł -20%
414,40 zł 518,00 zł -20%
460,00 zł 575,00 zł -20%
484,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

Sacco to po włosku po prostu worek. Nazwa ta idealnie odzwierciedla konstrukcję tego mebla. Najczęściej jest on wypełniony styropianowym wnętrzem i powleczony pokrowcem z różnych materiałów, takich jak ekoskóra, plusz czy poliester. Siedziska sako szybko zyskały zwolenników na całym świecie, gdyż są bardzo wygodne, a siedzenie w nich ma zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

I do wnętrza, i do ogrodu

Wodoodporne worki sako z powodzeniem można umieścić nie tylko w domowych wnętrzach. Sprawdzą się świetnie jako meble ogrodowe lub na taras. Są wykonane z materiału, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, nie przemakają i świetnie izolują od zimna podłoża. Dzięki dopasowaniu do pozycji ciała zapewniają doskonałe podparcie, a przy tym pozwalają się zrelaksować i wypocząć.

Pufy sako typu outdoor bez problemu mogą być użytkowane również w pomieszczeniach. Można ich zatem używać przez cały rok. Zimą - w domu, natomiast wiosną i latem można wystawić je na zewnątrz, by mieć wygodne siedzenie do opalania czy poczytania książki na świeżym powietrzu. Worki sako wodoodporne są również niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości. Wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką, a wszelkie plamy i zabrudzenia znikają bez śladu.

Wodoodporne worki sako dla każdego

Siedziska typu sako występują w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu są uniwersalnym meblem, który zadowoli osoby w każdym wieku. Stonowane barwy przypadną do gustu osobom dorosłym, natomiast fantazyjne wzory z pewnością świetnie dopasują się do pokoju dziecka. Wodoodporne worki sako posiadają ruchome wypełnienie, co sprawia, że dopasowują się do ciała niezależnie od przybranej pozycji, zapewniając doskonałe podparcie dla siedzących na nich osób.

Wodoodporne worki sako są również zalecane dla kobiet w ciąży i młodych mam. Świetnie sprawdzają się jak poduszka do karmienia, zwłaszcza tuż po porodzie, gdy kobieta karmiąca jest jeszcze obolała i potrzebuje komfortowego miejsca do siedzenia. Ciężarne z pewnością docenią mebel, który pozwoli im dobrać wygodną pozycję dla siebie.

Zdrowotne właściwości wodoodpornych worków sako

Worki sako wodoodporne zostały docenione również przez rehabilitantów. Często można je spotkać w poczekalniach w klinikach czy gabinetach. Ich zbawienny wpływ na kręgosłup jest szeroko znany i potwierdzony badaniami. Ruchomy granulat umożliwia dopasowanie się wypełnienia fotela do ciała, a tym samym doskonałe podparcie dla kręgosłupa niezależnie od przyjętej pozycji. Można na nich siedzieć, a nawet leżeć, a nadal będą równie wygodne. Pomagają pozbyć się też bólów mięśniowych.

Jednak niewiele osób wie, że wodoodporne worki sako to również mebel, który fantastycznie niweluje poziom hormonu stresu zwanego kortyzolem. Są one również zalecane na chandrę, a nawet lekkie stany depresyjne, gdyż relaks na nich wycisza i uspokaja skołatane myśli, pozwalając nabrać dystansu do ważnych spraw. Serdecznie polecamy zapoznanie się z naszą szeroką ofertą worków sako, wierząc, że każdy z odwiedzających nasz sklep znajdzie w niej coś dla siebie.

Sprawdź nasze inne Worki: