Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i eventowymi. Produkowane przez nas pufy i fotele reklamowe, często wykorzystywane są jako materiały reklamowe oraz wyposażenie miejsc spotkań biznesowych i eventów.

Współpracowaliśmy m. in. dla takich firm i marek jak: Grupa RMF, Maspex, Play, T-Mobile, Samsung, Pepsi, Canon, ING Bank Śląski, Carlsberg, Samsung, czy KIA Motors. Nasze pufy były również obecne na meczach Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

pufy reklamowe realizacje

Kiedy warto się z nami skontaktować?

  • W przypadku planowanej organizacji wydarzeń, eventów, akcji promocyjnych, działań CSR-owych.
  • Chcąc zapewnić wygodne siedziska z logo firmy uczestnikom konferencji, kursu lub szkolenia.
  • Kiedy trzeba zorganizować spotkania i wydarzenia sportowe, mecze piłkarskie, zawody pod dachem, na stadionach i w plenerze - nasze pufy i fotele prezentują się świetnie niezależnie od okoliczności.

Dedykowane markom, firmom i instytucjom pufy i fotele relaksacyjne, są projektowane i produkowane tak, aby sprostać nawet najbardziej rygorystycznym oczekiwaniom naszych Klientów.

Dużym atutem naszej firmy jest elastyczność w podejściu do indywidualnych realizacji.

  • Możliwe jest wykonanie puf i foteli w kształcie innym niż w standardowej ofercie. W przypadku zainteresowania takim rozwiązaniem, należy wcześniej przesłać nam projekt i ustalić wszystkie szczegóły produkcji.
  • Wykonujemy zarówno nadruki jak i hafty reklamowe. Stosujemy dwa rodzaje zadruku: metodą offsetową lub haftu komputerowego.
  • Ustalamy dogodne terminy i formy dostawy tak, aby dopasować się do życzeń klienta.

Przy zamówieniach specjalnych, ceny podlegają indywidualnym negocjacjom.

  

Kontakt z nami: