Dostępne filtry

Turkusowe poduchy

Aktywne filtry

Aranżując przestrzeń mieszkalną, czy to salonową, czy pokój dziecięcy, warto pamiętać nie tylko o meblach i sprzętach, ale również funkcjonalnych dodatkach pozytywnie wpływających na jakość codziennego funkcjonowania. Wśród wielu lamp, koców, wazonów i ramek ze zdjęciami, powinny znaleźć się również turkusowe poduchy od Pufy.pl. To wyjątkowe wyroby, które wprowadzą do Twojej przestrzeni ponadprzeciętną estetykę, magiczny klimat i wygodę, o jakiej do tej pory można było tylko pomarzyć.

Turkusowe poduchy dla małych i dużych

Jeśli masz wysokie wymagania względem produktów, jakimi się otaczasz, to bez wątpienia turkusowe poduchy stworzone zostały właśnie z myślą o Tobie. Miękkie wyroby tekstylne dostępne są w kilku najpopularniejszych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz wielkość do indywidualnych potrzeb i możliwości projektowych w konkretnym wnętrzu. Turkus to również kolor, który świetnie komponuje się zarówno z klasycznie urządzonymi wnętrzami, jak i tymi w duchu nowoczesności i minimalizmu. Poduchy w kolorze turkusu pozwalają na niczym niezmącony odpoczynek o każdej porze dnia i nocy. Na rozłożonej poduszce możesz położyć się z dzieckiem w czasie popołudniowego relaksu, możesz ją zgiąć, tworząc oparcie, gdy potrzebujesz błyskawicznie się zregenerować i nabrać sił przy filiżance ciepłej kawy, a także możesz wykorzystać ją jako miękkie oparcie głowy podczas wieczornego seansu z bliską osobą. 

Do jakich pomieszczeń pasują turkusowe poduchy

Turkus to kolor, który doskonale współgra z każdym wnętrzem. Z powodzeniem możesz zestawić je z dodatkami w salonie, tworząc wyjątkowy klimat i strefę zachęcającą do relaksu. Turkusowe poduchy możesz również wstawić do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. Gwarantujemy, że produkty są bezpieczne nawet dla dzieci z alergią i zostaną przez nie wykorzystane na wiele ciekawych sposobów. Dobrym pomysłem jest również ułożenie kilku poduszek w przedpokoju na ławeczce. Podkreślisz w ten sposób nowoczesny charakter wnętrza, jednocześnie zyskując ciepłe i przyjemne siedzisko.

Turkusowe poduchy tylko dla ludzi?

Oczywiście, że nie! W naszym sklepie dbamy o każdą istotę, także o najlepszego przyjaciela człowieka, czyli psa. Turkusowa poducha z psiej kolekcji z pewnością przypadnie do gustu niejednemu pupilowi. Miły w dotyku materiał świetnie izoluje od zimna, dzięki czemu poduchę możecie zabrać ze sobą także w plener. Poduszki dostępne są w dwóch rozmiarach, dla mniejszych i nieco większych psów. Jesteśmy przekonani, że Twój pies będzie bardzo zadowolony.

Sprawdź nasze nowoczesne poduchy i dopasuj je do Twoich potrzeb