Dostępne filtry

Małe pufy dla dzieci - Pufy dla chłopca i dziewczynki

Planując wyposażenie pokoju dziecięcego, nie możesz zapomnieć o wygodnych siedziskach. Najlepszym pomysłem będą pufy dziecięce, wygodne i bardzo kolorowe. Twoje dzieci z pewnością pokochają je od pierwszego wejrzenia. Miękkie pufy z oparciem, worki sako czy pufy w kształcie ogromnych piłek sprawdzą się świetnie jako miejsce zabawy i wypoczynku. Dopasowujące się do kształtu dziecięcego kręgosłupa pufy będą najwygodniejszym miejscem do czytania książek czy oglądania filmów. Sprawdź, jak wiele kształtów i kolorów znajdziesz w naszej ofercie.

Więcej

Aktywne filtry

180,00 zł 493,00 zł
99,00 zł 270,00 zł
186,20 zł 266,00 zł -30%
411,00 zł

Kolory pasków dobierane są losowo.

180,00 zł 493,00 zł
99,00 zł 270,00 zł
186,20 zł 266,00 zł -30%

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG55, DG72 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Rogal gratis w losowym kolorze.

321,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Kolory łatek wybierane są losowo.

Małe pufy dla dzieci - zastosowania

Nasza wyjątkowa propozycja to puf dla dzieci dostosowane do potrzeb i gustu najmłodszych użytkowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w odróżnieniu od innych modeli z naszej oferty pufy dla dzieci mają zdecydowanie więcej zastosowań, ponieważ w każdej chwili mogą stać się stolikiem zabaw, sklepową kasą, pirackim statkiem albo łóżkiem dla pluszowych podopiecznych. Wiemy, że pufy w dziecięcych pokojach są szczególnie narażone na uszkodzenia, dlatego wszystkie modele zostały wykonane z mocnych i wytrzymałych materiałów. Dzieci mogą oddać się beztroskiej zabawie lub zatrzymać się na chwilę i trochę odpocząć, kiedy tego potrzebują. Wygodne meble przypadną do gustu każdemu dziecku – nie tylko dlatego, że najmłodsi użytkownicy zyskają mebel dopasowany do nich pod względem rozmiaru i zainteresowań. Zdecydowanym atutem małych puf dla dzieci jest ich kolorystyka i wzornictwo, które nie pozostaną niezauważone i wprowadzą do dziecięcych pokojów swobodną atmosferę. Sprawdźcie również nasze fotele dla dzieci. Nasze produkty posiadają wiele wariantów kolorystycznych dlatego są to idealne pufy dla dziewczynki jak i dla chłopca

Materiały, z których są wykonane pufy dziecięce

pufa dla dzieckaW naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na wygodę. Granulat umieszczony w środku można dowolnie przemieszczać, tak by jednym ruchem ręki móc całkowicie zmienić kształt siedzenia. Małe pufy dla dzieci dostosowują się do kształtu ciała, tworząc najbardziej komfortowe miejsce do odpoczynku dla najmłodszych. Fotele do pokoju dziecięcego są wykonane z lekkich materiałów. W końcu gdzie, jak nie w pokoju dziecięcym, pufy tak szybko będą zmieniać swoje położenie? Większość modeli jest wyposażona dodatkowo w rączki do przenoszenia siedzisk, co w połączeniu z małą wagą gwarantuje, że nawet dziecko poradzi sobie z przesunięciem mebla (co z pewnością przyczyni się do budowania jego samodzielności). W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama materiałów obiciowych. Pufy dla dzieci z ekoskóry, podobnie jak te wykonane z poliestru, łatwo utrzymać w czystości. Z kolei te wykonane z pluszu i innych materiałów pozostają miłe w dotyku i wprowadzają do wnętrza przyjemną i ciepłą atmosferę. Bez względu na to, który model wybierzesz, z pewnością spodoba się on młodszym użytkownikom, a pufy dziecięce staną się ich ulubionym miejscem do wypoczynku.

Pufy dla dzieci – idealne dla chłopca i dziewczynki

Mała fanka piłki nożnej czy niezdecydowany wielbiciel wszystkich kolorów (jednocześnie)? U nas każde dziecko znajdzie model dopasowany do jego gustu. Dziecięce pufy cechują się dużą liczbą unikatowych wzorów. To dzięki tym siedziskom do wnętrza wprowadzisz sporą dawkę koloru, który je ożywi i wprawi w zachwyt nawet najmłodszych gości. Meble te nie spełniają jednak tylko funkcji dekoracyjnej. Poza tym, że są modnym dodatkiem wzbogacającym wnętrze pokoju, pufy dziecięce tworzą najmłodszym komfortową przestrzeń do chwili relaksu – dzięki nim dziecko ma miejsce, w którym może odpocząć, wyciszyć się lub przeczytać (samo lub z rodzicem) ulubioną książkę. Tworzenie takich przestrzeni dla dzieci jest bardzo ważne, dlatego wybierając wygodny mebel do wypoczynku, zadbaj także o jego modny i nowoczesny wygląd.

Sprawdź nasze pufy i dopasuj je do Twoich potrzeb

Najczęściej zadawane pytania