Dostępne filtry

Pufy na zewnątrz

Aktywne filtry

Wzór DG31 dostępny tylko w całościowym nadruku z kory (bez pni na siedzisku)

198,00 zł
473,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

549,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
398,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

405,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

344,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

472,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

537,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

Pufy na zewnątrz – wodoodporne i wytrzymałe

Wiosenno-letni sezon jest doskonałym momentem na to, aby urządzić wygodne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jeżeli nie wiesz, jak zagospodarować przestrzeń w ogrodzie, na balkonie czy tarasie, z chęcią Ci pomożemy i dostarczymy niezbędne do tego elementy w postaci znakomitych i wygodnych puf oraz foteli na zewnątrz. Akcesoria te stanowią jedne z najważniejszych mebli do odpoczynku na świeżym powietrzu. Aby korzystanie z nich sprawiało przyjemność i nie trzeba ich było ciągle chować, zostały wykonane z wodoodpornego materiału. Rosa, przelotny deszcz czy po prostu wilgotne powietrze nie zaszkodzi meblom w żaden sposób. Doskonała jakość materiałów sprawia, że nie tylko nie przesiąkają wodą, ale są też odporne na wszystkie zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe. Przelotny deszcz na przemian z palącym słońcem niestety nie wpływają korzystnie na zewnętrzne meble. Dzięki najwyższej jakości materiałów, z jakich zostały wykonane nasze siedziska, możesz się nimi cieszyć przez naprawdę bardzo długi czas.

Niesamowita kolorystyka i design

Oprócz tego, że nasze pufy na zewnątrz są wytrzymałe i nie straszna im woda, dostępne są w przeróżnych wzorach i kolorach. Wszystko w momencie zakupu zależy tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni. Szeroka gama barw i wzorów, jakie oferujemy w naszym sklepie, pozwoli Ci dobrać takie pufy na zewnątrz, o jakich tylko marzysz. Również kształty, jakie oferujemy, mogą wprawić w zachwyt. Posiadamy bowiem pufy bez oparć, worki, które możesz układać, jak tylko chcesz, oraz fotele z oparciem. Wszystko z myślą o wygodzie Twojej i Twoich gości. Zastosowane wzornictwo świetnie komponuje się z innymi meblami ogrodowymi. W sezonie zimowym natomiast, kiedy wszelkie meble zewnętrzne są chowane do wewnątrz z uwagi na mróz, śmiało można nasze pufy na zewnątrz wstawić do przedpokoju, pokoju wypoczynkowego czy nawet salonu. Będą stanowiły znakomite uzupełnienie każdej aranżacji i wzbogacą wnętrze o dodatkowe miejsce do wypoczynku i relaksu.

Wielorakie zastosowanie puf na zewnątrz

Już wiesz, jak świetnie nasze pufy i fotele na zewnątrz sprawdzają się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Dzięki ich wodoodpornym właściwościom możesz śmiało postawić je na trawie czy obok basenu, a dzięki odporności na zmienne warunki mogą również stać przy źródle ciepła, jakim jest ognisko czy grill. Nasze pufy na zewnątrz możesz zabrać na biwak, wycieczkę, pod namiot czy na ryby. Będą znakomicie w tych miejscach pełniły swoją rolę. W naszej ofercie puf na zewnątrz znajdziesz również worki sako, które z powodzeniem możesz zabrać na wyjazd dla swoich dzieci. Dzieci mogą na nich leżeć, można je umieścić w ogrodzie przy piaskownicy czy też na trawie w parku, a nawet w domku na drzewie. Rozmiary naszych puf na zewnątrz również są dostosowane do różnych użytkowników. Mamy zarówno pufy w większych rozmiarach przeznaczone dla dorosłych, jak i mniejsze – dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem – każdy klient na pewno znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź nasze pufy na zewnątrz: