Pufy ze schowkiem

Aktywne filtry

244,00 zł
302,40 zł 504,00 zł -40%
302,40 zł 504,00 zł -40%
302,40 zł 504,00 zł -40%
388,00 zł
211,00 zł
278,00 zł
389,00 zł

Pufy ze schowkiem – lepsza wersja mebli

Dawniej pufy ograniczały się do sześciennych siedzeń obitych materiałem, na których można wygodnie usiąść w przedpokoju, aby zmienić obuwie. Obecnie rola tych mebli bardzo się zmieniła. Pufy ze schowkiem są doskonałym uzupełnieniem wnętrza i modnym dodatkiem, dzięki któremu nadamy pomieszczeniu nowoczesny styl. Za pomocą mocnego koloru lub eleganckiego wzoru zdecydowanie odmienisz swoje wnętrze. Meble są lekkie i w razie potrzeby bez problemu można je przesunąć lub nawet przenieść do innego pokoju. Pufy są o wiele wygodniejszą alternatywą dla twardych i niewygodnych krzeseł, dlatego chętnie wybierane są jako dodatkowe meble wypoczynkowe do salonu. Kto z nas nie lubi nowoczesnych rozwiązań? Pufy ze schowkiem pomagają zorganizować przedmioty wokół nas i maksymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń. Wszystko to zalety nowoczesnych puf, które w ostatnim czasie zyskują popularność.

Praktyczne pufy ze schowkiem rozwiązaniem dla każdego

Pufy ze schowkiem są dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy lubią praktyczne rozwiązania i dodatki do mieszkania, które spełniają więcej niż jedną funkcję. Wygodne siedzisko może być uzupełnieniem każdego wnętrza i z pewnością dopasuje się do sytuacji. Siedzisko nie ogranicza się do jednej funkcji – na co dzień może sprawdzić się jako stolik kawowy, na który możesz odłożyć ulubioną lekturę, lub wcieli się w rolę komfortowego podnóżka, dzięki któremu wygodnie odpoczniesz po ciężkim dniu. A gdy przyjdą goście – będzie wygodnym, dodatkowym miejscem do siedzenia. Pufy ze schowkiem to uniwersalny dodatek do mieszkania, coraz częściej wybierany przez architektów wnętrz. W zależności od koloru i materiału, którym obita pufa ze schowkiem, nadaje pomieszczeniu elegancki lub nowoczesny charakter. Dekoratorzy nie wybierają go jednak tylko ze względu na wygląd, ale także z uwagi na praktyczność i możliwość dobrej organizacji drobnych przedmiotów, które od teraz możesz schować do środka. Nasze produkty zostały wykonane z zachowaniem najwyższej staranności, a materiały są trwałe i wytrzymałe.

Schowek w pufach – zyskaj przestrzeń do przechowywania

Pojemnych schowków nigdy za wiele. Tak uważa zdecydowana większość ludzi. W zależności od pomieszczenia oraz aktualnych potrzeb w schowku mogą znaleźć swoje miejsce określone przedmioty lub może być używany przy szybkim sprzątaniu pokoju – wtedy pufy ze schowkiem pomieszczą wszystkie rzeczy, których nie chcesz pozostawić na widoku. Zabawki dziecka, gry planszowe, gazety i książki lub inne przedmioty – na każdy z nich nie musisz już szukać innego miejsca, bo pojemna pufa ze schowkiem zapewnia dobrą organizację i porządek. Największą zaletą tego mebla jest jednak to, że nie ma jasno określonego pomieszczenia, do którego pufy będą się nadawać. Ostatnio zyskują coraz większą popularność w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, gdzie najmłodsi mogą wygodnie odpocząć, ale równie często pufy ze schowkiem wybierane są do salonów, sypialni a nawet przedpokojów. To dzięki nim zyskasz nową i praktyczną przestrzeń – zarówno do siedzenia, jak i do przechowywania.

Sprawdź nasze pufy i dopasuj je do Twoich potrzeb