Dostępne filtry

Pufy z oparciem

Kolorowe i wygodne pufy z oparciem świetnie zastępują klasyczne fotele. Możesz na nich drzemać czy wypoczywać po ciężkim dniu, oglądając ciekawy film. Pufa z oparciem wypełnionym tysiącami miękkich kuleczek dopasuje się do kształtu Twojego kręgosłupa - nie będzie Ci się chciało z niej wstawać.

Więcej

Aktywne filtry

225,00 zł 281,00 zł
247,35 zł 291,00 zł -15%
99,00 zł 270,00 zł
473,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

398,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

321,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG55, DG72 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzór DG31 dostępny tylko w całościowym nadruku z kory (bez pni na siedzisku)

263,00 zł
537,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

225,00 zł 281,00 zł
247,35 zł 291,00 zł -15%
99,00 zł 270,00 zł

Pufy z oparciem – alternatywa dla tradycyjnych foteli

Wybór mebli wypoczynkowych jest naprawdę duży, ale tylko niektóre z nich spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pufy z oparciem są bardzo dobrym rozwiązaniem do mniejszych przestrzeni, ponieważ zajmują o wiele mniej miejsca niż tradycyjne fotele lub kanapy. Sprawdzą się również w przestronnych pomieszczeniach, w których chcemy komfortowo odpocząć. Zdecydowana większość z nas spędza zbyt wiele czasu w ciągu dnia w pozycji siedzącej. Pufy z oparciem dostosowują się do kształtu ciała, stając się najbardziej komfortowym miejscem do wypoczynku. Odciążają kręgosłup i nie wymuszają nienaturalnej pozycji – to właśnie dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Wygodny odpoczynek po ciężkim dniu pozwala obniżyć poziom stresu i zredukować napięcie całego ciała, dzięki możliwości skorzystania z oparcia. Gwarantujemy, że czytanie ulubionej książki, rozmowy z przyjaciółmi, a nawet oglądanie telewizji może być jeszcze przyjemniejsze, gdy zapomnisz o ciągłych zmianach pozycji i próbach wybrania tej najbardziej komfortowej.

Stylowa pufa z oparciem - wprowadź dawkę koloru do swojego wnętrza

pufa z oparciemPufy z oparciem coraz częściej zastępują tradycyjne meble wypoczynkowe. Nowoczesny design, a także modny charakter, który wprowadzają do wnętrza, sprawia, że ich popularność ciągle wzrasta. Duża ilość kolorów i wzorów z pewnością pomoże w dopasowaniu puf do swojego wnętrza – możesz bawić się kolorem i zdecydować się na kontrastowy odcień lub wybrać stonowaną barwę, pasującą do reszty kolorystyki pomieszczenia. W każdym przypadku pufy z oparciem dodadzą do mieszkania nieco nowoczesnej i luźnej atmosfery. Nie bez powodu pufy stały się częstymi dodatkami wybieranymi przez dekoratorów – są lekkie, przez co bez problemu można je przestawić lub przenieść do innego pomieszczenia, zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie dodają wnętrzu wyrazu i pozostają niezwykle komfortowym miejscem do wypoczynku, z którego z pewnością wszyscy domownicy będą korzystać. 

Pufy z oparciem cieszą się popularnością

Dawniej pufy służyły głównie jako podnóżki albo sześcienne siedzenia do przedpokoju, na których można było wygodnie zmienić buty. Obecnie ich rola bardzo się zmieniła – wyszły na pierwszy plan i stały się jednymi z najmodniejszych dodatków do wnętrz, czasami nawet zastępując standardowe meble wypoczynkowe. Ich przeznaczenie nie ogranicza się już wyłącznie do przedpokoju i salonu. Możemy spotkać te siedziska również w sypialniach, a także w pokojach młodzieżowych i dziecięcych, w których pufy z oparciem stają się ulubionym miejscem do wypoczynku, nauki i rozmów z przyjaciółmi. Swój fenomen zawdzięczają nie tylko nowoczesnemu i uniwersalnemu wyglądowi, ale także wygodzie użytkowania i niewielkim rozmiarom, dzięki którym dobrze wpisują się w każdą przestrzeń. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama wzorów i kolorów, przez co pufy z oparciem można idealnie dopasować do wnętrza i gustu użytkowników. Są idealnym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Produkty z naszej oferty cechują się najwyższą jakością materiałów i precyzją wykonania, dlatego zamawiając nasze pufy, masz pewność, że otrzymasz siedziska najwyższej jakości. Pufa z oparciem jest również świetnym pomysłem na prezent. Nasz sklep oferuje wyjątkowe i niezwykle wygodne fotele i pufy spełniające oczekiwania najbardziej wymagających.

Sprawdź inne kategorie naszych puf i dopasuj je do Twoich potrzeb