Pufy z oparciem

Kolorowe i wygodne pufy z oparciem świetnie zastępują klasyczne fotele. Możesz na nich drzemać czy wypoczywać po ciężkim dniu, oglądając ciekawy film. Pufa z oparciem wypełnionym tysiącami miękkich kuleczek dopasuje się do kształtu Twojego kręgosłupa - nie będzie Ci się chciało z niej wstawać.

Więcej

Aktywne filtry

199,00 zł
408,00 zł
99,00 zł
270,00 zł
415,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

486,00 zł
378,00 zł
355,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

321,00 zł
432,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG55, DG72 posiadają wewnętrzne pokrowce.

263,00 zł
463,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

199,00 zł
408,00 zł

PODNÓŻEK gratis w kolorze pufy

281,00 zł
291,00 zł
99,00 zł
270,00 zł

Pufy z oparciem – alternatywa dla tradycyjnych foteli

Wybór mebli wypoczynkowych jest naprawdę duży, ale tylko niektóre z nich spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pufy z oparciem są bardzo dobrym rozwiązaniem do mniejszych przestrzeni, ponieważ zajmują o wiele mniej miejsca niż tradycyjne fotele lub kanapy. Sprawdzą się również w przestronnych pomieszczeniach, w których chcemy komfortowo odpocząć. Zdecydowana większość z nas spędza zbyt wiele czasu w ciągu dnia w pozycji siedzącej. Pufy z oparciem dostosowują się do kształtu ciała, stając się najbardziej komfortowym miejscem do wypoczynku. Odciążają kręgosłup i nie wymuszają nienaturalnej pozycji – to właśnie dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Wygodny odpoczynek po ciężkim dniu pozwala obniżyć poziom stresu i zredukować napięcie całego ciała, dzięki możliwości skorzystania z oparcia. Gwarantujemy, że czytanie ulubionej książki, rozmowy z przyjaciółmi, a nawet oglądanie telewizji może być jeszcze przyjemniejsze, gdy zapomnisz o ciągłych zmianach pozycji i próbach wybrania tej najbardziej komfortowej.

Stylowa pufa z oparciem - wprowadź dawkę koloru do swojego wnętrza

pufa z oparciemPufy z oparciem coraz częściej zastępują tradycyjne meble wypoczynkowe. Nowoczesny design, a także modny charakter, który wprowadzają do wnętrza, sprawia, że ich popularność ciągle wzrasta. Duża ilość kolorów i wzorów z pewnością pomoże w dopasowaniu puf do swojego wnętrza – możesz bawić się kolorem i zdecydować się na kontrastowy odcień lub wybrać stonowaną barwę, pasującą do reszty kolorystyki pomieszczenia. W każdym przypadku pufy z oparciem dodadzą do mieszkania nieco nowoczesnej i luźnej atmosfery. Nie bez powodu pufy stały się częstymi dodatkami wybieranymi przez dekoratorów – są lekkie, przez co bez problemu można je przestawić lub przenieść do innego pomieszczenia, zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie dodają wnętrzu wyrazu i pozostają niezwykle komfortowym miejscem do wypoczynku, z którego z pewnością wszyscy domownicy będą korzystać. 

Pufy z oparciem cieszą się popularnością

Dawniej pufy służyły głównie jako podnóżki albo sześcienne siedzenia do przedpokoju, na których można było wygodnie zmienić buty. Obecnie ich rola bardzo się zmieniła – wyszły na pierwszy plan i stały się jednymi z najmodniejszych dodatków do wnętrz, czasami nawet zastępując standardowe meble wypoczynkowe. Ich przeznaczenie nie ogranicza się już wyłącznie do przedpokoju i salonu. Możemy spotkać te siedziska również w sypialniach, a także w pokojach młodzieżowych i dziecięcych, w których pufy z oparciem stają się ulubionym miejscem do wypoczynku, nauki i rozmów z przyjaciółmi. Swój fenomen zawdzięczają nie tylko nowoczesnemu i uniwersalnemu wyglądowi, ale także wygodzie użytkowania i niewielkim rozmiarom, dzięki którym dobrze wpisują się w każdą przestrzeń. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama wzorów i kolorów, przez co pufy z oparciem można idealnie dopasować do wnętrza i gustu użytkowników. Są idealnym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Produkty z naszej oferty cechują się najwyższą jakością materiałów i precyzją wykonania, dlatego zamawiając nasze pufy, masz pewność, że otrzymasz siedziska najwyższej jakości. Pufa z oparciem jest również świetnym pomysłem na prezent. Nasz sklep oferuje wyjątkowe i niezwykle wygodne fotele i pufy spełniające oczekiwania najbardziej wymagających.

Sprawdź inne kategorie naszych puf i dopasuj je do Twoich potrzeb