Dostępne filtry

Worki Sako z poliestru

Aktywne filtry

178,00 zł 221,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG55, DG72 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

178,00 zł 221,00 zł
226,00 zł
530,00 zł
316,00 zł
517,00 zł

Siedziska typu sako są świetną alternatywą dla sztywnych i twardych foteli czy krzeseł. Zapewniają doskonałe podparcie ciała, co pozwala się zrelaksować i odprężyć. Świetnie nadają się dla osób w każdym wieku, a ich zalety są doceniane i podkreślane przez liczne gabinety rehabilitacyjne oraz szkoły rodzenia.

Worki sako z poliestru dla alergików

Worki sako z poliestru są całkowicie bezpieczne. Jest to produkt antyalergiczny o właściwościach potwierdzonych przez atest PZH. Świetnie sprawdzą się zatem jako mebel do siedzenia również dla osób, które borykają się z uczuleniem na kurz lub roztocza. Poliester jest materiałem, który łatwo poddaje się czyszczeniu i nie wchłania plam. Pozwala to na wyposażenie nimi nawet pokoi najmłodszych. Dzieci z pewnością docenią nie tylko wygodę, ale również możliwości zabawy, jakie daje worek sako. Jego elastyczne wypełnienie w formie styropianu idealnie dopasowuje się do pozycji użytkownika, więc dzieci mogą przybierać najróżniejsze pozy bez ryzyka, że ich kręgosłup zostanie nadmiernie obciążony.

Plastyczne wypełnienie sprawdza się również w przypadku kobiet w ciąży, gdyż zapewnia doskonałe podparcie ciała, a tym samym odciąża szkielet, który jest znacznie obciążony w tym stanie biologicznym. Również po urodzeniu dziecka worek sako z poliestru będzie służył za doskonałe siedzisko podczas karmienia piersią. Z powodzeniem można również położyć na nim malucha, gdyż jest wykonany z całkowicie bezpiecznego materiału.

Postaw na relaks

Obecnie żyjemy w ciągłym biegu, a przez to nasz poziom stresu jest bardzo wysoki. Co za tym idzie, szczególną uwagę powinniśmy przykładać do relaksu i wypoczynku. Nie tylko odpowiednia ilość snu, ale również chwila relaksu w ciągu dnia potrafi utrzymać koncentrację oraz zniwelować negatywne skutki życia w biegu. Wiedzą o tym również prezesi firm i dużych korporacji, gdzie często pojawiają się pokoje relaksu dla pracowników wyposażone w worki sako z poliestru czy innych materiałów. Odpoczynek na wygodnym fotelu sprawia, że łatwiej wrócić do pracy i być bardziej efektywnym.

Worki sako z poliestru świetnie sprawdzą się nie tylko w chwilach wyciszenia czy medytacji. Są bardzo wygodne i pracują razem z naszym ciałem. Dlatego świetnie sprawdzą się jako siedzisko podczas oglądania filmu w telewizji czy gry na konsoli. Duży rozmiar sprawia, że mogą z nich korzystać i dzieci, i osoby dorosłe.

Worki sako z poliestru - mnogość wzorów i kolorów

Tego rodzaju mebel nadaje się do każdego wnętrza. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i wzorów worki sako z poliestru można dopasować do wszystkich pomieszczeń i użytkowników. Stonowane kolory świetnie będą się prezentować nawet w eleganckim salonie, natomiast bardziej szalone barwy z pewnością przypadną do gustu dzieciom i nastolatkom. Będą też doskonałym uzupełnieniem pokoju zabaw i same w sobie dostarczą rozrywki. Dlatego też ciągle rośnie ich popularność. Koniecznie zapoznaj się z naszą szeroką ofertą puf i wybierz model, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź nasze inne Worki: