Dostępne filtry

Worki Sako z ekoskóry

Aktywne filtry

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

244,00 zł

Worki sako szybko podbiły serca użytkowników na całym świecie. Liczne korzyści zdrowotne płynące z ich użytkowania sprawiają, że to świetny mebel, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w strefach relaksu w biurach, korporacjach, szkołach i przedszkolach. Dzięki nim chwile relaksu będą nie tylko komfortowe, ale również zbawienne dla kręgosłupa.

Worki sako z ekoskóry - zalety

Ekoskóra jest materiałem, który wyglądem do złudzenia przypomina prawdziwą skórę. Jednak w przeciwieństwie do niej jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, którzy dbają o dobro zwierząt. Dodatkowo można ją dostać w wielu różnych fakturach i kolorach, poza tym jest atrakcyjniejsza pod względem ceny. Worki sako z ekoskóry są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i nie wymagają żadnych czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Zachowują swój piękny wygląd na lata.

Worki sako z ekoskóry to rodzaj fotela, który idealnie dopasowuje się do pozycji użytkownika, dzięki czemu zapewnia doskonałe podparcie dla linii kręgosłupa, niwelując bóle pleców i odcinka szyjnego. Jest wypełniony specjalnym granulatem, który cały czas pracuje i dostosowuje swoje rozłożenie do zmian pozycji siedzącego tak, by zapewnić mu maksymalny komfort siedzenia. Można na nim siedzieć, leżeć lub ułożyć się w każdy inny sposób. Dodatkowo wypełnienie puf typu sako ma właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu chronią przed chłodem podłoża.

Dla kogo worki sako z ekoskóry?

Worki sako z ekoskóry są również odporne na brud i łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie miałoby korzystać z nich wiele osób, na przykład w biurach czy w miejscach użyteczności publicznej. Ewentualne zabrudzenia łatwo jest usunąć, przecierając materiał zwilżoną, bawełnianą szmatką. W ten sposób można przywrócić fotelom nienaganny wygląd.

Ze względu na swój zmienny kształt świetnie sprawdzą się również w przypadku noworodków. Odkryto bowiem, że układanie małego dziecka na worku sako z ekoskóry niweluje kolki i inne problemy z brzuszkiem malucha. Fotele znajdą swoje zastosowanie również w czasie, kiedy główka niemowlaka dopiero się kształtuje, gdyż tego typu podparcie niweluje deformacje czaszki i pozwala zachować jej prawidłowy, okrągły kształt.

Doskonały akcent w każdym wnętrzu

Worki sako z ekoskóry coraz częściej zastępują w salonach twarde i niewygodne krzesła, fotele czy tradycyjne pufy, które nie zapewniają wygody na najwyższym poziomie. W przypadku worków sako problem dyskomfortu nie występuje. To coraz popularniejszy mebel wypoczynkowy, który pomaga się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu lub w jego trakcie. Wygoda i odpowiedni wypoczynek sprawiają jesteśmy gotowi do zmierzenia się z kolejnymi wyzwaniami, jakie niesie za sobą dzień.

Worki sako z ekoskóry pięknie będą się prezentowały w każdym pomieszczeniu - nie tylko pokoju dziennym. Można je z powodzeniem wstawić do sypialni czy pokojów dziecięcych lub młodzieżowych. Sprawdzą się również w poczekalniach, gabinetach terapeutycznych, rehabilitacyjnych oraz wszędzie tam, gdzie widzisz dla nich odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź nasze inne Worki: