Dostępne filtry

Szare pufy

Aktywne filtry

Dostępny produkt z innymi opcjami

Mało jest mebli, które są tak wygodne i uniwersalne, jak szare pufy. Wypełnione miękkim granulatem styropianowe pufy pozwalają na zajęcie pozycji najbardziej sprzyjającej relaksowi. Cała powierzchnia idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, to coś, czego nie potrafi najwygodniejszy nawet fotel. Szara pufa to propozycja dla miłośników wygody i eleganckiego designu. Nierzucający się w oczy kolor sprawi, że można ją umieścić właściwie w każdym salonie. Najlepiej dopasuje się do wnętrza nowoczesnego, ale w salonie urządzonym w bardziej tradycyjny sposób także zaprezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Wyjątkowa szara pufa dla Twojego dziecka

Jeżeli cenisz niebanalne rozwiązania, a do tego lubisz komfortowy wypoczynek, to postaw na nasze szare pufy. W zależności od wybranego modelu możesz u nas kupić pufy, na których wygodnie umościć się może nawet wysoka osoba, a także pufy małe, w sam raz dla Twoich dzieci. Warto podkreślić, że to mebel wielozadaniowy, to idealne siedzisko do oglądania telewizji, czytania książek, a nawet poobiedniej drzemki.  W pokoju dziecięcym, ale także w przedszkolach i bawialniach doskonale sprawdzają się szare pufy w kształcie rozmaitych piłek. Mogą one z powodzeniem zastąpić krzesełka, maluchy mogą na nich siedzieć przy stoliczku podczas rysowania czy układania klocków. Materiały, z których są uszyte, bardzo łatwo się czyszczą, nie będzie więc problemem zmycie śladów farb plakatowych czy czekolady. Oprócz tego szara pufa jest w dużym stopniu wodoodporna – nic się nie stanie, gdy ktoś przypadkiem rozleje na nią napój, albo zdarzy się inny mały wypadek. Warto dodać, że  są to materiały niealergiczne.

Nowoczesne szare pufy do salonu

W salonie doskonale sprawdzą się szare pufy nieco mniejsze, które mogą zastąpić krzesła. Docenisz je podczas wspólnego oglądania seriali lub ploteczek przy kawie. W ofercie sklepu Pufy.pl dostępne są szare pufy w kształcie kostki lub owalu. Szukając nietuzinkowych rozwiązań, możesz wybrać taką, która pokryta została materiałem obiciowym przypominającym futerko. Jest bardzo miła w dotyku i wprowadza do salonu intrygujący akcent. Można ją wykorzystać jako mebel do siedzenia lub jako niezwykle wygodny podnóżek. Szare pufy sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach jako dodatkowe siedziska. Na co dzień można je wygodnie wsunąć pod stół, a nawet ustawić jedna na drugiej. Te w regularnych kształtach doskonale nadają się także do bawialni czy przedszkoli, dzieci będą mogły konstruować z nich bezpieczne budowle, lub po prostu odpoczywać na nich po szalonych harcach.

Sprawdź nasze nowoczesne pufy i dopasuj je do Twoich potrzeb