Pufy - Rozmiar L

Aktywne filtry

556,00 zł

Kolejność łatek dobierana losowo.

Kolejność łatek dobierana losowo.

Kolejność łatek dobierana losowo.

314,00 zł 628,00 zł -50%
314,00 zł 628,00 zł -50%
Dostępny produkt z innymi opcjami
314,00 zł 628,00 zł -50%
397,00 zł
386,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Pufy jako dobra alternatywa dla innych mebli

Tradycyjne pufy, obecne w naszych domach kilkanaście lat temu, w niczym nie przypominają tych nowoczesnych. O ile te klasyczne służyły głównie jako podnóżki, to obecnie pufy mają zdecydowanie więcej zastosowań. Dekoratorzy wnętrz są zgodni – dzisiejsze pufy to modny dodatek, który nadaje każdemu wnętrzu charakteru, wprowadza luźną i komfortową atmosferę, a dzięki dużej ofercie barw pufy są dodatkiem przykuwającym uwagę i ożywiającym wnętrza. Nie kończąc na samym wyglądzie, pufy w rozmiarze L to duże siedziska, które są dobrą alternatywą dla krzeseł i foteli. Mogą być dodatkowym siedzeniem, gdy odwiedzi Was więcej osób. Biorąc pod uwagę design, nie ma jednej propozycji zaaranżowania – pufy w rozmiarze L sprawdzą się równie dobrze w salonie i sypialni, jak i w przedpokoju lub pokoju dziecięcym. W odróżnieniu od tradycyjnych mebli wypoczynkowych pufy i fotele z naszej oferty są lekkie, co sprawia, że siedziska można bardzo łatwo przesunąć lub nawet w razie potrzeby bez problemu przenieść do innego pokoju.

Jak dopasować pufę w rozmiarze L do pomieszczenia?

Wybierając kolor mebla, możesz dopasować go do aktualnej kolorystyki wnętrza lub postawić na kontrast – wtedy pufy będą jeszcze bardziej przykuwały uwagę i wprowadzą do wnętrza dużą dawkę koloru. W naszej ofercie mamy pufy L (ale także inne rozmiary) w wielu kształtach i z obiciem, które można dopasować do stylu Twojego mieszkania. Geometryczne kształty, gładkie lub w designerskie wzory wpiszą się w nowoczesne przestrzenie, a te o mniej zaostrzonych krawędziach świetnie sprawdzą się w klasycznych wnętrzach i pokojach w stylu retro. Nie tylko kolor, ale także materiał jest ważny przy wyborze mebli. Modele z ekoskóry i poliestru są łatwe w czyszczeniu, z kolei inne rodzaje obić wprowadzają ciepłą atmosferę. Wszystkie nasze meble zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, przez co są odporne na uszkodzenia, będą więc służyć przez wiele lat, ciesząc oko atrakcyjnym wyglądem, a staranność wykonania gwarantuje, że pufy L spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Duży wypoczynek na pufach w rozmiarze L

Pufy z naszej oferty to duże siedziska, które gwarantują równie duży komfort użytkowania. Wygodne meble w modnym stylu zyskują coraz większą popularność. Ludzie chcą otaczać się praktycznymi rozwiązaniami – pufy są nie tylko dodatkiem do wnętrza, ale również komfortowym siedziskiem. Siedzący tryb życia wymusza na nas nienaturalną pozycję ciała, a wygodne pufy z wypełnieniem są lepszą alternatywą dla tradycyjnych foteli. Dopasowują się do kształtu ciała i odciążają kręgosłup. Pufy nie bez powodu są częstym meblem wybieranym do salonów i pokojów młodzieżowych – dzięki komfortowej pozycji, odpoczynek lub czas nauki może być przyjemniejszy i bardziej efektywny. Większe modele zdecydowanie przyniosą duże korzyści – pufy w rozmiarze L to dodatki, które staną się prawdziwą przestrzenią do wypoczynku, na których każdy, bez względu na wzrost, będzie mógł wygodnie się ułożyć.

Sprawdź nasze pufy w rozmiarze L i dopasuj je do Twoich potrzeb