Pufy z poliestru

Aktywne filtry

Zestaw czterech puf Classic Tiny Poliester

155,00 zł
205,00 zł
146,00 zł
289,00 zł
386,00 zł
257,70 zł

Wzory DG48-NC14, DG49-NC1, DG50- NC14, DG51-NC7, DG52-NC5 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG46, DG47, DG48,DG49,DG50,DG51 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Pufy z poliestru - funkcjonalne meble w Twoim wnętrzu

Sklep internetowy pufy.pl to bogaty wybór wszelkiego rodzaju siedzisk. Oferujemy wiele rozmiarów, kształtów i kolorów, wśród nich znajdziesz też praktyczne pufy z poliestru. Te wykonane z całkowicie syntetycznego materiału meble cechuje niezwykła odporność na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Jego zalety to przede wszystkim wytrzymałość, poliester nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Pufy z poliestru możesz używać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, bez obaw, że stracą swój oryginalny kolor. My gwarantujemy, że poliestrowe pufy dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są uszyte starannie, tak, aby sprężysete, styropianowe wypełnienie nie wydostawało się na zewnątrz. Żaden płyn nie przedostanie się do wewnątrz puf, przez co ich zalety pozostają niezmienne. Wnętrze wypełnia atestowane wypełnienie, które zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Wygodne i wytrzymałe pufy z poliestru to doskonała inwestycja w wystrój wnętrza i we własne zdrowie.

Poliestrowe pufy dla każdego

Pufy z poliestru będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia salonu, pokoju dziecięcego czy biura. Nie straszne są im plamy i uszkodzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kostki, piłki czy worki sako. Pufa Lazy to połączenie ciekawego designu z ponadprzeciętną wygodą i relaksem podczas wypoczynku. Jej kolor i kształt sprawia, iż trafia ona w gusta najbardziej wymagających klientów. Są to pufy uszyte ze szczególną dbałością o jakość, które idealnie wpisują się w aranżacje mieszkań w stylu glamour. Natomiast pufy Classic można wkomponować w wystrój każdego pomieszczenia. Są idealnym dodatkiem do stolików i ław, zastępując tradycyjne krzesła, sofę lub fotel. Mogą też być dodatkiem do tradycyjnych mebli i służyć jako podnóżki. Spędzisz na nich wygodnie wiele godzin, czytając czy oglądając telewizję. Dzieci natomiast mogą się na nich beztrosko bawić, bez obaw, że zrobią sobie krzywdę. Można je ułożyć w piramidę lub wieżę, minimalizując zajmowaną przez pufy poliestrowe powierzchnię.

Wygoda i styl na co dzień

Pufy z poliestru są niedrogim, a niebagatelnym dodatkiem do aranżacji wnętrza. Dzięki nim, zapewniasz sobie i swoim bliskim codzienny odpoczynek na najwyższym poziomie. Te miękkie i lekkie siedziska dopasowują się do kształtu ciała dając podporę mięśniom i kręgosłupowi, jednocześnie zapewniając im relaks. Miękkie otulenie styropianowym wypełnieniem w przyjemnym w dotyku poliestrze. Poza praktycznymi względami posiadania pufy z poliestru, ważne są też walory estetyczne. Mają ciekawe kształty i barwy, które nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Pufy z poliestru mogą służyć jako podnóżki, wygodne siedziska do niskich stolików, czy ław. Będą też idealnym zestawem wypoczynkowym na balkonie czy w ogrodzie. Poliester to materiał, który łatwo jest utrzymać w czystości, więc pufy z poliestru sprawdzą się w domach z małymi dziećmi i ze zwierzętami. Będą też odpowiednie do poczekalni w salonach kosmetycznych czy przychodniach oraz w przestrzeniach biurowych.

Sprawdź nasze pufy w innych materiałach: