Worki Sako

Aktywne filtry

321,00 zł 460,35 zł
181,00 zł
132,00 zł
141,00 zł
107,00 zł
107,00 zł
236,00 zł

Wygodne i sprawdzone meble dla dorosłych, nastolatków i dzieci - worki Sako.

Meble te występują również pod innymi nazwami takimi jak pufy worki, pufy sako czy też po prostu worki. Skąd nazwa ,,Sako"? Otóż, aby zrozumieć historię jej powstania musielibyśmy się przenieść do roku 1968, kiedy to trzej włoscy projektanci - Piero Gatti, Cesare Paolini oraz Franco Teodoro stworzyli jak na tamte czasy bardzo nietypowy mebel dla jednej z tamtejszych marek. Ich projekt workowego siedziska zyskał nazwę ,,Sacco" co po włosku oznacza właśnie ,,worek”. Zaprojektowany przez nich mebel był idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukali siedziska, na którym mogliby spędzić na przykład przerwę w pracy. Worki Sako okazały się jednak znacznie większym sukcesem niż twórcy mogliby przewidzieć.

Obecnie worki sako spotkać można zatem nie tylko w biurach, ale zarówno w salonach czy też pokojach dziecięcych. Wszystko za sprawą ich wygody użytkowania oraz pewnych dodatkowych właściwości.

Zadbaj o zdrowie z workami Sako

Jak pokazuje doświadczenie, wykorzystanie worków sako do siedzenia ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie. Wszystko przez ich wyjątkową konstrukcję. Pufy Sako są w stanie bowiem stanowić znakomite podparcie dla kręgosłupa i cały czas dopasowują się do kształtu ciała osoby, która z nich korzysta. W związku z tym coraz częściej można spotkać się z sytuacją, gdy w wielu biurach czy też domach krzesła anatomiczne są zastępowane właśnie workami Sako.

Jeżeli należycie do osób, które muszą borykać się z przewlekłymi bólami kręgosłupa to może okazać się, że znajdujące się w naszej ofercie worki Sako będą stanowiły remedium na dręczące was problemy.

Worek Sako - przyjaciel każdego niemowlaka

Pomoc w problemach z kręgosłupem to jednak niejedyne zastosowanie worków Sako. Okazuje się, że sprawdzają się one też znakomicie w przypadku niemowląt, przynosząc im sporą ulgę na przykład podczas kolki niemowlęcej. Pufy sako okażą się pomocne również w sytuacji, gdy maluszek cierpi na wady czaszki zwane plagiocefalią.

Zalety worków sako powinny docenić również Panie w ciąży, gdyż chwila relaksu na worku Sako pomaga się pozbyć bólów mięśni. Natomiast po porodzie worek można z powodzeniem wykorzystać jako wygodny mebel do karmienia maluszka.

Pufy Sako - szeroki wybór obić i kolorów

Worki Sako swoją dużą popularność zawdzięczają jednak nie tylko wygodzie użytkowania i właściwościom zdrowotnym. Ich ogromnym plusem jest również fakt, że znakomicie się prezentują oraz występują w bardzo bogatej palecie obić i kolorów przez co można je bez problemu dopasować do każdego pomieszczenia.

Największą popularnością z naszej oferty cieszą się na chwilę obecną modele worków Sako wykonane z ekoskóry. Pufę sako z ekoskóry można bowiem bardzo łatwo wyczyścić i przywrócić jej nieskazitelny wygląd. Sprawdzi się ona zatem doskonale w przypadku gdy worek Sako ma służyć młodszym użytkownikom.

W ofercie naszego sklepu mogą Państwu znaleźć też worki sako wykonane z innych tkanin takich jak, plusz. Worki sako z pluszu są bardzo miłe w dotyku i znakomicie sprawdzą się na przykład w szkołach, przedszkolach czy też biurach jako miejsce odpoczynku i relaksu.