Dostępne filtry

Fioletowe worki Sako

Aktywne filtry

180,00 zł 493,00 zł
178,00 zł 221,00 zł
213,00 zł 266,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Rogal gratis w losowym kolorze.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

180,00 zł 493,00 zł
178,00 zł 221,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

213,00 zł 266,00 zł
452,00 zł

Kolory pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

411,00 zł

Sako to nazwa, która wywodzi się od włoskiego słowa sacco oznaczającego worek. To pojęcie idealnie obrazuje nietypowy kształt fotelów typu sako, które gwarantują ogromny komfort siedzenia i szerokie możliwości przybrania najwygodniejszej pozycji. Różne rozmiary, kolory i faktury sprawiają, że to doskonały mebel dla osób w każdym wieku oraz pasujący do wielu typów wnętrz niezależnie od ich stylu.

Fioletowe worki sako - wpływ na organizm

Już dawno odkryto, że kolory mają niesamowitą moc. Dowiedziono między innymi tego, że mogą nieść znaczne korzyści dla zdrowia psychicznego. Fiolet to barwa, która ma za zadanie pobudzać kreatywność, wpływa również na pracę mózgu i pomaga się skupić. Dlatego to doskonały kolor do wszystkich pomieszczeń, w których chcemy nastawić się na osiągnięcie zamierzonego celu. Fioletowe worki sako przydadzą się jako element wypoczynkowy w domowym biurze lub pokoju dziecięcym.

Dla nastolatków może to być rewelacyjne miejsce do nauki i przygotowywania się do ważnych egzaminów. Dzięki wypełnieniu w postaci styropianowych kulek fotel idealnie dopasowuje się do kształtu ciała siedzącego i świetnie podtrzymuje kręgosłup, więc nawet przy wielogodzinnej nauce nie nabawimy się bólu pleców. Wręcz przeciwnie - pufy typu sako łagodzić tego rodzaju dolegliwości.

Czy fioletowe worki sako mogą zastąpić fotel?

Fioletowe worki sako z powodzeniem mogą zastąpić wszelkiego rodzaju meble do siedzenia, takie jak pufy, krzesła czy fotele. Pozwalają przybrać dogodną pozycję i są bardzo komfortowe. Stworzone zostały z myślą o przerwach w pracy wykorzystywanych na wypicie filiżanki kawy, ale obecnie ich zastosowanie jest zdecydowanie szersze. Dzięki właściwościom relaksującym wiele osób wykorzystuje je żeby się wyciszyć, ale fotele te są też świetnym podparciem pleców podczas rozrywki. W wielu miejscach wykorzystuje się je jako siedziska, na których w komfortowych warunkach można pograć na konsoli, poczytać czy obejrzeć film.

Nasze pufy są bardzo uniwersalne, więc może z nich korzystać każdy. Osoby starsze z pewnością docenią zbawienny wpływ siedzenia na fioletowych workach sako na kręgosłup. Pomogą również niwelować bóle pleców kobietom ciężarnym. Wykorzystywane są nawet na oddziałach położniczych w szpitalach, żeby zmniejszyć bolesność skurczy porodowych. Są świetnym fotelem do karmienia noworodka piersią. Docenią je również dzieci, gdyż kształt i bezpieczeństwo foteli sprzyjają zabawie.

Z jakich materiałów są wykonywane fioletowe worki sako?

Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, więc wykorzystujemy do produkcji siedzisk tylko najlepszej jakości materiały. Fioletowe worki sako są dostępne w wersji z obiciem pluszowym, poliestrowym lub z ekoskóry. Liczne warianty pozwalają dobrać odpowiedni materiał do swoich potrzeb. Plusz jest bardzo miękkim i przytulnym materiałem, który z pewnością ociepli każde wnętrze, jednak może nie zdać egzaminu w przypadku rodzin z dziećmi lub w miejscach, gdzie fotele są często użytkowane.

W takich przypadkach nasz sklep internetowy rekomenduje fotele z ekoskóry lub poliestru, które są bardziej wytrzymałe, a przede wszystkim odporne na zabrudzenia i łatwe w czyszczeniu. Fioletowe worki sako z poliestru posiadają dodatkowo atest PZH, co sprawia, że są bezpieczne nawet dla alergików.

Sprawdź nasze inne Worki: