Dostępne filtry

Turkusowe worki Sako

Aktywne filtry

213,00 zł 266,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Rogal gratis w losowym kolorze.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

213,00 zł 266,00 zł
452,00 zł

Kolory pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

411,00 zł

Kiedyś służył głównie jako siedzisko, na którym można odpocząć od pracy i napić się kawy. Obecnie jednak jego zastosowanie jest znacznie szersze, a jego zalety doceniają kolejni specjaliści. Worki sako to nie tylko element wyposażenia wnętrz, ale również meble, które pozwalają się zrelaksować i wyciszyć, a nawet ukoić bóle związane z przeciążeniem kręgosłupa.

Gdzie wykorzystywane są turkusowe worki sako?

Nikogo nie dziwi widok tego typu siedziska w domu. Ich kształt i kolorystyka świetnie pasują do nowoczesnych, urządzonych ze smakiem wnętrz. Pasują do salonu, sypialni oraz pokoju dzieci. Jednak zastosowanie turkusowych worków sako jest znacznie szersze! Coraz częściej można je spotkać w poczekalniach, strefach relaksu w firmach, a nawet w gabinetach terapeutycznych u rehabilitantów czy fizjoterapeutów.

Co ciekawe turkusowe worki sako coraz częściej można spotkać w szkołach rodzenia i na oddziałach położniczych w szpitalach. Nic w tym dziwnego, skoro odkryto, że przybranie na nich odpowiedniej pozycji niweluje bóle skurczowe oraz ułatwia wydanie dziecka na świat. Przydają się również po porodzie, gdyż można na nich usiąść w taki sposób, żeby nie obciążać obolałych części ciała i spokojnie nakarmić maluszka.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Turkusowe worki sako są rekomendowane nawet dla najmłodszych. Dzięki temu, że nie posiadają sztywnego stelaża, są miękkie i lekkie, a dodatkowo nie posiadają ostrych kantów i krawędzi, o które maluch mógłby się zranić. Posiadają atest PZH, czyli są odpowiednie nawet dla osób uczulonych na kurz i roztocza. Dzięki wykorzystaniu w produkcji wysokiej jakości ekoskóry czy poliestru są również łatwe w czyszczeniu. Ewentualnie zabrudzenia wystarczy przetrzeć nawilżoną ściereczką. Brud nie wsiąka w materiał, więc daje się łatwo usunąć.

Wypełnienie w postaci styropianowych kulek ma dwie właściwości. Idealnie izoluje od zimna podłogi oraz dopasowuje się do ciała i pozycji użytkownika. Daje to doskonałe podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu każda pozycja jest komfortowa i nie wywołuje nieprzyjemnych bólów pleców. Relaks na turkusowych workach sako jest pełniejszy, a ciało naprawdę ma szansę się odprężyć.

Wejdź do świata turkusowych worków sako z pufy.pl

Pufy.pl to nowoczesny sklep internetowy, który oferuje bogaty wybór foteli, puf, worków i poduch do siedzenia. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, tworzone ze świetnych, wytrzymałych materiałów. Dla nas dobro klienta jest najważniejsze, dlatego dbamy o bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów. Turkusowe worki sako można dostać w wielu wersjach i fakturach w zależności od indywidualnych potrzeb.

Naszą ofertę dedykujemy nie tylko osobom prywatnym, ale i firmom. Jeśli marzysz o tym, by urządzić dla swoich pracowników wygodny kącik wypoczynkowy, to turkusowe worki sako oraz inne produkty będą się do tego idealnie się nadawać. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i wysokiej dbałości o bezpieczeństwo transakcji zakupy na pufy.pl z pewnością będą udane.

Sprawdź nasze inne Worki: