Turkusowe worki Sako

Aktywne filtry

116,00 zł 194,00 zł
347,00 zł 452,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

106,00 zł 176,00 zł
116,00 zł 194,00 zł
94,00 zł 156,00 zł
222,53 zł 289,00 zł -23%

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

314,93 zł 409,00 zł -23%

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

266,00 zł
347,00 zł 452,00 zł

Kiedyś służył głównie jako siedzisko, na którym można odpocząć od pracy i napić się kawy. Obecnie jednak jego zastosowanie jest znacznie szersze, a jego zalety doceniają kolejni specjaliści. Worki sako to nie tylko element wyposażenia wnętrz, ale również meble, które pozwalają się zrelaksować i wyciszyć, a nawet ukoić bóle związane z przeciążeniem kręgosłupa.

Gdzie wykorzystywane są turkusowe worki sako?

Nikogo nie dziwi widok tego typu siedziska w domu. Ich kształt i kolorystyka świetnie pasują do nowoczesnych, urządzonych ze smakiem wnętrz. Pasują do salonu, sypialni oraz pokoju dzieci. Jednak zastosowanie turkusowych worków sako jest znacznie szersze! Coraz częściej można je spotkać w poczekalniach, strefach relaksu w firmach, a nawet w gabinetach terapeutycznych u rehabilitantów czy fizjoterapeutów.

Co ciekawe turkusowe worki sako coraz częściej można spotkać w szkołach rodzenia i na oddziałach położniczych w szpitalach. Nic w tym dziwnego, skoro odkryto, że przybranie na nich odpowiedniej pozycji niweluje bóle skurczowe oraz ułatwia wydanie dziecka na świat. Przydają się również po porodzie, gdyż można na nich usiąść w taki sposób, żeby nie obciążać obolałych części ciała i spokojnie nakarmić maluszka.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Turkusowe worki sako są rekomendowane nawet dla najmłodszych. Dzięki temu, że nie posiadają sztywnego stelaża, są miękkie i lekkie, a dodatkowo nie posiadają ostrych kantów i krawędzi, o które maluch mógłby się zranić. Posiadają atest PZH, czyli są odpowiednie nawet dla osób uczulonych na kurz i roztocza. Dzięki wykorzystaniu w produkcji wysokiej jakości ekoskóry czy poliestru są również łatwe w czyszczeniu. Ewentualnie zabrudzenia wystarczy przetrzeć nawilżoną ściereczką. Brud nie wsiąka w materiał, więc daje się łatwo usunąć.

Wypełnienie w postaci styropianowych kulek ma dwie właściwości. Idealnie izoluje od zimna podłogi oraz dopasowuje się do ciała i pozycji użytkownika. Daje to doskonałe podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu każda pozycja jest komfortowa i nie wywołuje nieprzyjemnych bólów pleców. Relaks na turkusowych workach sako jest pełniejszy, a ciało naprawdę ma szansę się odprężyć.

Wejdź do świata turkusowych worków sako z pufy.pl

Pufy.pl to nowoczesny sklep internetowy, który oferuje bogaty wybór foteli, puf, worków i poduch do siedzenia. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, tworzone ze świetnych, wytrzymałych materiałów. Dla nas dobro klienta jest najważniejsze, dlatego dbamy o bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów. Turkusowe worki sako można dostać w wielu wersjach i fakturach w zależności od indywidualnych potrzeb.

Naszą ofertę dedykujemy nie tylko osobom prywatnym, ale i firmom. Jeśli marzysz o tym, by urządzić dla swoich pracowników wygodny kącik wypoczynkowy, to turkusowe worki sako oraz inne produkty będą się do tego idealnie się nadawać. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i wysokiej dbałości o bezpieczeństwo transakcji zakupy na pufy.pl z pewnością będą udane.

Sprawdź nasze inne Worki: