Dostępne filtry

Zielone pufy

Aktywne filtry

178,00 zł 221,00 zł
344,00 zł
277,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
244,00 zł
178,00 zł 221,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Rogal gratis w losowym kolorze.

Zielone pufy koją zmysły i ciało

Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym do nowoczesnego wnętrza są zielone pufy, które znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego pufy.pl. Szeroki wybór odcieni, rozmiarów i kształtów gwarantuje odpowiednie dopasowanie siedziska do potrzeb. Ponadto wnętrze, w którym znajdują się pufy jest optycznie większe, a jednocześnie bardziej przytulne. Zielone pufy są modnym dodatkiem, a ponadto są wielofunkcyjne. W zależności od ich kształtu mogą służyć za alternatywę do tradycyjnych krzeseł. Sześcienne pufy w kształcie kostki mogą zastąpić stolik nocny, czy podnóżek do tradycyjnego fotela. Z kolei pufa zielona Island z poliestru to oaza, w której możesz naprawdę wypocząć. Podładuj swoje baterie w pracy oraz w domu. Wykorzystaj pufę jako materac, fotel bądź nowocześnie wyglądające biurko. Ze względu na jej plastyczny kształt i formę, z łatwością dopasujesz pufę do pozycji w której chcesz odpocząć, dając mięśniom odpowiednie podparcie.

Do jakich wnętrz pasują zielone pufy?

Wydawać by się mogło, że kolor zielony wcale nie jest odpowiednią barwą do wystroju wnętrza salonu czy pokoju dziennego. Nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom, architekci wnętrz bardzo chętnie sięgają po kolor zielony. Dlatego zielone pufy w sklepie internetowym pufy.pl są dostępne w szerokiej gamie odcieni, rozmiarów i kształtów. Ciekawe kontrastowe połączenia, jak zielony i żółty owocują dużą dawką energii każdego dnia. Rozświetlają wnętrze i sprawiają, że przyjemnie spędza się w nim czas. Jeśli wolisz bardziej stonowane kompozycje, to kup zielone pufy i zestaw je z czarnymi lub brązowymi meblami. Oryginalny wygląd Twojego domu czy salonu kosmetycznego z pewnością zyska uznanie odwiedzających. Wyższy komfort codziennego odpoczynku to zielone pufy ze sprężystym wypełnieniem ze styropianu, które doskonale układa się do ciała, pozwalając kręgosłupowi przyjąć naturalną pozycję. Odprężenie gwarantowane! Zielone pufy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dlatego kupując je raz, możesz z nich korzystać przez bardzo długi czas. Zamów zielone pufy do swojego salonu czy pokoju dziecięcego i zasmakuj w najwyższym komforcie wypoczynku.

Modne i stylowe zielone pufy

W sklepie internetowym pufy.pl zamówisz wielofunkcyjne zielone pufy, które staną się niezwykłą ozdobą Twojego domu i miejsca pracy. Pufy pasują do biur, poczekalni przedszkoli oraz niemal wszystkich pomieszczeń w Twoim domu. Rozważ zakup zielonych puf i innych dodatków jak zasłony czy bibeloty. Zielony kolor uspokaja, a jednocześnie napełnia energią. Jego mniej lub bardziej intensywne zabarwienie wkomponowuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza. Pokój dzienny nabierze naprawdę przytulnego charakteru. To miejsce gdzie najczęściej spędzasz czas z rodziną, dlatego warto zadbać o odpowiedni nastrój. Stwórz miejsce, w którym każdy członek rodziny będzie się czuł jak u siebie, a zielone pufy ułatwią odpoczynek i komunikację. Relaksująca zielona pufa w harmonijnym odcieniu i konkurencyjnej cenie dostępna jest na pufy.pl.

Sprawdź nasze nowoczesne pufy i dopasuj je do Twoich potrzeb