Dostępne filtry

Fotele z poliestru

Aktywne filtry

225,00 zł 281,00 zł
178,00 zł 221,00 zł
405,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

398,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

Wzór DG31 dostępny tylko w całościowym nadruku z kory (bez pni na siedzisku)

225,00 zł 281,00 zł
178,00 zł 221,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Fotele z poliestru dla każdego wnętrza

W sklepie internetowym Pufy.pl znajdziesz bogaty wybór siedzisk w różnych rozmiarach, wśród których nie zabrakło także foteli z poliestru. Modele, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zostały wykonane z materiału syntetycznego, który znalazł swoje zastosowanie nie tylko w świecie aranżacji wnętrz, ale także w wielu innych branżach, w tym między innymi w modzie. I to nie bez powodu, ponieważ może pochwalić się wieloma zaletami, o których opowiemy Ci za chwilę. W trakcie produkcji foteli poliestrowych dostępnych w naszej ofercie przywiązujemy uwagę do najmniejszych szczegółów, upewniając się, że są precyzyjnie uszyte i wypełnione bezpiecznymi, atestowanymi tworzywami. Aby zagwarantować Ci zadowolenie z zakupu, przed dopuszczeniem do sprzedaży poddajemy także każdy model rygorystycznym testom, żeby upewnić się, że spełniają wysokie standardy i posłużą Ci przez lata. Odkryj fotele poliestrowe dostępne w Pufy.pl i zamów jeden z nich w atrakcyjnej cenie!

Zalety foteli poliestrowych

Chcesz zamówić wygodne i wytrzymałe fotele? Poliester to doskonały materiał, który od wielu lat jest chętnie wykorzystywany w trakcie produkcji mebli. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim wysokiej odporności na plamy, co okazuje się szczególnie istotne w pokojach dziecięcych i domach ze zwierzętami. Nawet jeśli przypadkowo wylejesz lub zabrudzisz zamówione siedzisko, wystarczy użyć namoczonej szmatki lub specjalnych środków czyszczących, aby po chwili fotele poliestrowe na nowo odzyskały swój estetyczny i elegancki wygląd. W trakcie usuwania plam, nie musisz się także martwić o zbyt mocne nasączenie tworzywa, ponieważ jest ono niehigroskopijne, czyli jego chłonność wody jest niska. Nie możemy zapomnieć o możliwości nadania materiałowi syntetycznemu różnorodnych barw. W przeciwieństwie do skóry naturalnej wykorzystywanej do produkcji foteli poliester może być barwiony na wszystkie kolory tęczy, które nie ulegają blaknięciu wraz z uplywem czasu. Siedziska są również niezwykle tanie, dzięki czemu ich zakup nie nadwyręży domowego budżetu.

Relaks w stylowej odsłonie

Fotele z poliestru dostępne w naszym sklepie internetowym to niedrogi i stylowy sposób na zapewnienie sobie codziennego odpoczynku. Wygodne, miękkie i dopasowujące się do pozycji ciała siedziska znalazły się już w tysiącach polskich domów - pora, abyś i Ty odkrył komfort, jaki gwarantują. Oprócz błogiego relaksu modele wyprodukowane przez Pufy.pl stanowią również element dekoracyjny wnętrz. Ich oryginalny wygląd sprawia, że mogą samodzielnie nadawać przestrzeni klimatu lub dopełniać design kanap i sof. Co więcej, fotele poliestrowe, które zamówisz u nas w konkurencyjnych cenach, wyróżniają się wyglądem zgodnym z obowiązującymi trendami. Nieustannie śledzimy nowinki w branży, projektując siedziska idealnie dopasowane do wnętrz o różnorodnych stylach aranżacji - od industrialnego, przez minimalistyczny, aż po nowoczesny. Wybierz model w ulubionym kolorze i ciesz się maksymalnym komfortem!