Podczas systematycznego użytkowania fotela mogą odnieść Państwo wrażenie, że granulat, który znajduje się w jego wnętrzu, nie ma już takiej objętości, jak zaraz po zakupie. Jest to zjawisko zupełnie normalne, które występuje w przypadku mebli relaksacyjnych wypełnionych granulatem poliestyrenowym. Takie wrażenie może pojawić się po okresie około 6 miesięcy, jednak dokładny czas zależy przede wszystkim od intensywności użytkowania produktu. Jeśli produkt użytkowany jest przez dzieci, to granulat w jego wnętrzu może znacznie szybciej zacząć się ubijać ze względu na ich dużą ruchliwość oraz np. skakanie po fotelu. Mebel wystarczy uzupełnić raz, aby móc znowu korzystać z niego przez długi czas bez utraty jego podstawowych właściwości, które gwarantują wysoki komfort użytkowania produktu.
Wypełnienie fotela to granulat poliestyrenowy, który charakteryzuje się wysoką sprężystością oraz lekkością. Do produkcji naszych foteli wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały, które posiadają niezbędne atesty potwierdzające ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.
Każdy z produktów powinien mieć pielęgnację oraz sposób czyszczenia dopasowany do rodzaju tkaniny:
 • Ekoskóra: wszystkie zabrudzenia oraz plamy, które pojawią się na fotelu z ekoskóry, należy usunąć za pomocą miękkiej, delikatnie zwilżonej ściereczki lub z wykorzystaniem preparatów specjalnie przystosowanych do czyszczenia ekoskóry. Nie należy używać środków chemicznych, które mogą spowodować odbarwienia ani produktów do skóry naturalnej. Po wyczyszczeniu fotela ekoskórę należy wytrzeć do sucha.
 • Poliester: materiał nadaje się do prania w pralce, po wcześniejszym wyciągnięciu z obicia kulek. Należy stosować delikatne programy bez wirowania.
 • Plusz: materiał można ściągnąć i wyprać w pralce, stosując w tym celu delikatny program dopasowany do tego rodzaju materiału.
Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie objęte są gwarancją. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, w jakich okresach obowiązuje gwarancja producenta na prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych elementów:
 • tkanina zewnętrzna - gwarancja na okres 24 miesięcy,
 • szwy i łączenia - gwarancja na okres 24 miesięcy,
 • zamki i rzepy - gwarancja na okres 24 miesięcy,
 • wypełnienie - gwarancja na okres 6 miesięcy.
Nasze pufy wytrzymują jednorazowe obciążenie wynoszące maksymalnie 130 kg. Nie zalecamy przekraczania tej wartości, gdyż może prowadzić to do szybkiego zużycia produktu.
Wszelkie kwestie związane z naliczaniem rabatów w naszym sklepie są rozpatrywane indywidualnie. Wysokość rabatu może być różna w zależności od wielkości oraz wartości zamówienia. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kobietom w ciąży polecamy przede wszystkim model MEGA SAKO, czyli duży i bardzo wygodny fotel wypoczynkowy. Jego stożkowy kształt, który składa się z 3 elementów oraz optymalny rozmiar zapewniają wygodne oparcie pleców, szyi i głowy. Ten komfortowy fotel, który jest stabilny oraz idealnie dopasowuje się do pozycji, może służyć także jako leżanka. Ten model jest bardzo często wybierany przez szpitale oraz szkoły rodzenia, gdzie nasze produkty pełnią funkcję foteli porodowych ze względu na wysokie siedzisko, które ułatwia wstawanie oraz wysokiej jakości obicie i miękkość wypełnienia.
Model MEGA SAKO to sprawdzony wybór, który zapewni wysoki komfort użytkowania i umożliwi przyjęcie optymalnej dla kobiety w ciąży pozycji.
Mała pufa TINY dodawana jest gratis do wybranych modeli. Można otrzymać ją przy zamówieniu puf: ACTIVE, RELAKS, MEGA SAKO, MAXI (dotyczy produktów z ekoskóry).
Wysyłkę realizujemy z wykorzystaniem usług firmy kurierskiej Pocztex.
Wszystkie nasze produkty posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny.
Oczywiście. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas fotele były meblami, które zapewniają relaks i wypoczynek w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. Każdy, kto wypróbował oferowane przez nas pufy i fotele, może potwierdzić, że warto zamówić nasze produkty do salonu lub dowolnego innego pomieszczenia czy to w przestrzeni biurowej, czy użytkowej lub publicznej. To decyzja, której na pewno Państwo nie pożałują, a nasze produkty będą zapewniały komfort i wygodę przez lata.
Wypełnienie naszych produktów to wysokogatunkowy granulat meblarski. Stawiamy na jakość i zapewniamy wygodę dla naszych klientów, dlatego nie używamy żadnych regranulatów oraz innych odpadów produkcyjnych. Zapewniamy ściśle wyselekcjonowany produkt najwyższej jakości, który zapewnia nie tylko wygodę użytkowania za sprawą lekkości i sprężystości, ale również izolację termiczną. Dzięki temu osoba, która siedzi na pufie, nie odczuwa negatywnego wpływu zimnego podłoża, na którym może zostać postawiony mebel.
Standardowo wszystkie fotele są wypełnione granulatem, gotowe do użytku po otrzymaniu przesyłki. Wyjątek stanowią tylko największe modele, których gabaryty przekraczają wymiary paczek dopuszczalne przez firmy kurierskie. Do modeli tych należą LOVE. Sposób dosypywania granulatu został opisany w pytaniu: W jaki sposób napełnić granulatem fotel LOVE.
Sposób napełniania fotela jest bardzo prosty. Otrzymacie od nas Państwo 2 przesyłki jest to niestety wymóg firmy kurierskiej, ponieważ gotowy produkt przekracza gabarytowy rozmiar maksymalnej paczki jakie dostarczają na terenie kraju kurierzy. Po otrzymaniu przesyłki wystarczy rozpiąć zamek i wsypać granulat znajdujący się w oddzielnej paczce. My sami sugerujemy wsypać całość otrzymanego granulatu, ale pozostawiamy to Państwa decyzji i przede wszystkim wygodzie.
Instruktarz „profesjonalnego” dosypywania granulatu:
 • Przygotuj sobie nożyczki lub nóż.
 • Poproś inną osobę o pomoc.
 • Wypakuj fotel LOVE z folii, która go okrywa.
 • Zdejmij taśmę klejącą z zewnętrznego worka, w który zapakowany jest granulat, tak aby wewnętrzny worek swobodnie w nim „latał”.
 • Otwórz fotel LOVE rozsuń zamki
 • Odetnij dolny róg folii w której zapakowany jest granulat, tak aby powstał z niej lejek.
 • Przez dziurę w lejku włóż nóż i przetnij wewnętrzny worek.
 • Włóż lejek do otworu w fotelu i poproś inną osobę, aby pomogła Ci przesypać granulat.
Przed całą „operacją” zamknij okna i drzwi w pokoju, w którym ją wykonujesz!