Dostępne filtry

Zielone worki sako

Aktywne filtry

178,00 zł 221,00 zł
213,00 zł 266,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Rogal gratis w losowym kolorze.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

244,00 zł
178,00 zł 221,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

321,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

213,00 zł 266,00 zł
530,00 zł
452,00 zł

Kolory pasków dobierane są losowo.

Komfort i wygoda to pojęcia szczególnie ważne w obecnym, zabieganym świecie, w którym tak często brakuje nam czasu na relaks. Ważne zatem, by wykorzystać go w stu procentach. W tym celu przydadzą się worki sako, które stanowią rewelacyjne siedzisko dopasowujące się do kształtu ciała użytkownika, pozwalające się wyciszyć, a nawet pozbyć złego nastroju. Jak to możliwe, że fotele mają tak niezwykłe właściwości?

Zielone worki sako dla dorosłych

Zieleń to kolor kojarzący się z naturą i kontaktem z przyrodą. Ma zbawienny wpływ na samopoczucie. Działa kojąco, odstresowująco i relaksująco. Kolor ten zastosowany na naszych zielonych workach sako podkreśla niezwykłe właściwości tych charakterystycznych foteli, które są zalecane dla osób w każdym wieku. Dzięki wypełnieniu w postaci styropianowego granulatu świetnie izolują od z podłoża, a dodatkowo idealnie dopasowują się do ułożenia ciała - niezależnie od przybranej pozycji. Zapewnia to doskonałe podparcie kręgosłupa i zmniejsza bóle pleców.

Z tych względów coraz więcej gabinetów fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, a także szkół rodzenia zaleca swoim pacjentom siedzenie na workach sako. Te zielone dodatkowo koją, zatem świetnie nadają się dla osób zabieganych. Będą doskonałym wyposażeniem do stref relaksu w korporacjach, gdzie chwila wypoczynku dana pracownikom powinna być jak najbardziej efektywna.

I dla dzieci

Worki sako zielone świetnie nadają się również jako wyposażenie pokoików dziecięcych. Są całkowicie bezpieczne, bo nie posiadają twardych elementów czy ostrych krawędzi, o które dziecko mogłoby się uderzyć. W dodatku stanowią fantastyczny gadżet do zabawy. Fantazyjny kształt i plastyczność foteli typu sako inspirują do zabawy i odkrywania nowych właściwości worków. O ich bezpieczeństwie świadczą atesty PZH, które gwarantują, że to produkty odpowiednie nawet dla alergików.

Spokojnie mogą z nich korzystać również młode mamy. Zielone worki sako świetnie sprawdzą się jako fotel do karmienia maluszka nawet przy obolałym ciele tuż po porodzie. To również miejsce, na którym można ułożyć noworodka, co niesie za sobą wiele korzyści. Regularne korzystanie z tego typu siedziska dla noworodka może znacznie zmniejszyć kolki malucha, a także w naturalny sposób wpłynąć na kształt głowy niemowlaka, która w tym czasie łatwo się odkształca.

Zielone worki sako - idealny relaks w domu i ogrodzie

Worki sako występują w wielu kolorach, fakturach oraz mogą być wykonane z różnych materiałów. Zielone worki sako obite pluszem świetnie sprawdzą się w salonie czy sypialni, gdzie dodadzą wnętrzu przytulności i miękkości. Te wykonane z ekoskóry czy poliestru to siedziska do zadań specjalnych. Są odporne na uszkodzenia i niezwykle łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu z powodzeniem można nimi uatrakcyjnić pokój dziecka lub wstawić je w miejscach użyteczności publicznej, gdzie będą często używane.

Zupełnie inną grupą zielonych worków sako są te wykonane z wodoodpornych materiałów. Cechują się one jeszcze większą wytrzymałością i są odporne na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu można ich używać w domu, ale na balkonie, tarasie czy w ogrodzie, by cieszyć się wygodną pozycją podczas odpoczynku na świeżym powietrzu.

Sprawdź nasze inne Worki: