Pufy do siedzenia - Nowoczesna pufa

Aktywne filtry

186,15 zł 219,00 zł -15%
366,00 zł
473,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

398,00 zł

Zdjęcie podglądowe - spody w kolorze pufy

Rogal gratis w losowym kolorze.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

411,20 zł 514,00 zł -20%
186,15 zł 219,00 zł -15%

Rogal gratis w losowym kolorze.

Pufa do siedzenia - Skąd wzięła się ich popularność?

pufa do siedzeniaWprowadzają do pomieszczenia luźną atmosferę, dodają wnętrzu mnóstwo koloru, a przede wszystkim są wygodne – pufy, czyli nowoczesne meble do każdego rodzaju wnętrz, cieszą się stale rosnącą popularnością. Ich fenomen zaczął się od pokojów relaksu w biurowcach i nowoczesnych przestrzeniach publicznych, w których wygodne siedzenia zdobywały coraz większą liczbę miłośników. Z czasem te meble wypoczynkowe zaczęły być coraz częściej wybierane jako miejsce do wypoczynku w mieszkaniach – co chyba nikogo nie zdziwiło, ponieważ worki są niezwykle wygodne i mają dobry wpływ na nasz kręgosłup. Obecnie często meble z wypełnieniem są wybierane przez architektów wnętrz – tanie pufy do siedzenia wprowadzają nowy klimat do pomieszczenia, tworzą przestrzeń bardziej nowoczesną i komfortową dla użytkowników. Różnorodność kolorów i duży wybór wzorów naszych puf jest zaletą dla ludzi chcących idealnie dopasować meble do aranżacji. Jedni dobierają meble do kolorystyki wnętrza, inni wręcz przeciwnie – tworzą niezwykłe kontrasty. W każdym przypadku pufa do siedzenia dodaje wnętrzu nowego charakteru.

Pufy to lekkie meble które zajmują stosunkowo niewielką powierzchnie użytkową dlatego z powodzeniem można w nich uczyć się czy czytać ulubiona książkę  przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu w plecach - siedzi się na nich wygodniej niż ta klasycznych krzesłach.  Doskonale sprawdzą się również w salonie, które pozwolą ci wygodnie i z pomysłem ugościć Twoich znajomych. Oferowane w naszym sklepie pufy to produkt w stu procentach z Polski od polskiego producenta jakim jest nasza firma dzięki czemu możemy zaproponować najlepszą cenę na rynku!

Tanie pufy jako zamiennik dla mebli

Pufy z wypełnieniem można dowolnie kształtować. Bez problemu kilkoma ruchami można przemieścić granulat tak, aby mebel zyskał pożądany kształt. Można na nim usiąść, a nawet położyć się lub wygodnie oprzeć nogi, zamieniając go w wygodny podnóżek. Największą zaletą jest to, że pufy dobrze odciążają kręgosłup, a przez komfortową pozycję naszego ciała możemy zmniejszyć poziom stresu i pozwolić sobie na porządny odpoczynek. Dzięki granulatowi w środku, tanie pufy dostosowują się do każdej pozycji, a w przypadku jej zmiany – granulat na nowo przemieszcza się w pożądane miejsce. Zarówno pufy, jak i worki lub fotele z naszej oferty dobrze sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach. Do niedawna największą popularnością cieszyły się w pokojach młodzieżowych i dziecięcych, ale obecnie często można spotkać je w salonach lub sypialniach. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty wykonane z różnorakich tkanin i materiałów. Dlatego też bez problemu wpiszą się w charakterystykę zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych pomieszczeń.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z porad naszego eksperta - dobierzemy dla Ciebie pufy do siedzenia odpowiednie do Twojego wieku czy indywidualnych potrzeb. Nasze produkty są bezpieczne dla każdego (w tym także dla najmłodszych dzieci) a polskie materiały i granulat gwarantują najwyższą jakość w Twoim domu. Nie znalazłeś w naszym asortymencie puf z Twoim ulubionym wzorem czy motywem? Jako jedyny polski producent zaprojektujemy pufę w dowolnym rozmiarze, wzorze czy kolorze!

Czy pufa do siedzenia jest zdrowa dla kręgosłupa?

pufy bezpieczneSpecjaliści uważają, że dopuszczalną normą dla kręgosłupa jest spędzanie 3 godzin dziennie w pozycji siedzącej. W dzisiejszych czasach jednak większość osób zdecydowanie przekracza tę normę, dlatego ludzie coraz częściej skarżą się na bóle pleców. Dobrym rozwiązaniem może okazać się odpoczynek na pufie, które dobrze sprawdzą się podczas lektury ulubionej książki, oglądania filmu czy też nauki lub pracy. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która spędza w pozycji siedzącej wiele godzin, to warto zastanowić się nad zakupem nowoczesnego dodatku do swojego mieszkania, który nie tylko będzie modnym akcentem, ale pozwoli na codzienny relaks i wygodny odpoczynek. Dzięki możliwości dowolnego formowania dopasują się do wymagań każdego użytkownika, a dodatkowo – dzięki dużej ofercie wzorów i odcieni dopasują się równie dobrze do Twojego mieszkania.

To jeden z nielicznych mebli wypoczynkowych, na której można nie tylko odpocząć po ciężkim dniu, lecz także pracować. Wykorzystywane są także w rehabilitacji osób dorosłych jak i dzieci - wspierają kręgosłup podczas siedzenia i odpowiednio podpiera najważniejsze mięśnie i partie pleców. Granulat w pufach potrafi dopasować się do pozycji jaką przyjmujemy dzięki czemu z powodzeniem nasze nowoczesne pufy są odpowiednią propozycją również dla osób niepełnoprawnych. Oprócz szeregu zastosowań puf w rehabilitacji doskonale sprawdzą się dla kobiet w ciąży dla których ból pleców to codzienność. Również młoda mama z powodzeniem wykorzysta nasze produkty jako miejsce do wygodnego karmienia piersią noworodka

Sprawdź nasze nowoczesne pufy i dopasuj je do Twoich potrzeb

Pufy - najczęściej zadawane pytania