Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Pufy - Klasyczna pufa dla Ciebie

Aktywne filtry

49,00 zł 85,00 zł
39,00 zł 75,00 zł
49,00 zł 85,00 zł
39,00 zł 75,00 zł

Pufa - Skąd wzięła się ich popularność?

Wprowadzają do pomieszczenia luźną atmosferę, dodają wnętrzu mnóstwo koloru, a przede wszystkim są wygodne – pufy sako, czyli nowoczesne meble do każdego rodzaju wnętrz, cieszą się stale rosnącą popularnością. Ich fenomen zaczął się od pokojów relaksu w biurowcach i nowoczesnych przestrzeniach publicznych, w których wygodne siedzenia zdobywały coraz większą liczbę miłośników. Z czasem pufy zaczęły być coraz częściej wybierane jako miejsce do wypoczynku w mieszkaniach – co chyba nikogo nie zdziwiło, ponieważ worki są niezwykle wygodne i mają dobry wpływ na nasz kręgosłup. Obecnie często meble z wypełnieniem są wybierane przez architektów wnętrz – pufy sako wprowadzają nowy klimat do pomieszczenia, tworzą przestrzeń bardziej nowoczesną i komfortową dla użytkowników. Różnorodność kolorów i duży wybór wzorów naszych puf jest zaletą dla ludzi chcących idealnie dopasować meble do aranżacji. Jedni dobierają meble do kolorystyki wnętrza, inni wręcz przeciwnie – tworzą niezwykłe kontrasty. W każdym przypadku pufa dodaje wnętrzu nowego charakteru.

Lepszy zamiennik dla mebli wypoczynkowych

Pufy z wypełnieniem można dowolnie kształtować. Bez problemu kilkoma ruchami można przemieścić granulat tak, aby mebel zyskał pożądany kształt. Można na nim usiąść, a nawet położyć się lub wygodnie oprzeć nogi, zamieniając go w wygodny podnóżek. Największą zaletą jest to, że pufy sako dobrze odciążają kręgosłup, a przez komfortową pozycję naszego ciała możemy zmniejszyć poziom stresu i pozwolić sobie na porządny odpoczynek. Dzięki granulatowi w środku, pufy dostosowują się do każdej pozycji, a w przypadku jej zmiany – granulat na nowo przemieszcza się w pożądane miejsce. Zarówno pufy, jak i worki lub fotele z naszej oferty dobrze sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach. Do niedawna największą popularnością cieszyły się w pokojach młodzieżowych i dziecięcych, ale obecnie często można spotkać je w salonach lub sypialniach. W ofercie naszego sklepu znajdują się pufy wykonane z różnorakich tkanin i materiałów. Dlatego też bez problemu wpiszą się w charakterystykę zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych pomieszczeń.

Czy pufy sako są zdrowe dla kręgosłupa?

Specjaliści uważają, że dopuszczalną normą dla kręgosłupa jest spędzanie 3 godzin dziennie w pozycji siedzącej. W dzisiejszych czasach jednak większość osób zdecydowanie przekracza tę normę, dlatego ludzie coraz częściej skarżą się na bóle pleców. Dobrym rozwiązaniem może okazać się odpoczynek na pufach sako, które dobrze sprawdzą się podczas lektury ulubionej książki, oglądania filmu czy też nauki lub pracy. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która spędza w pozycji siedzącej wiele godzin, to warto zastanowić się nad zakupem nowoczesnego dodatku do swojego mieszkania, który nie tylko będzie modnym akcentem, ale pozwoli na codzienny relaks i wygodny odpoczynek. Dzięki możliwości dowolnego formowania pufy dopasują się do wymagań każdego użytkownika, a dodatkowo – dzięki dużej ofercie wzorów i odcieni dopasują się równie dobrze do Twojego mieszkania.

Pufy
4.8 5 27