Dostępne filtry

Fotele ze skóry licowej

Aktywne filtry

1 274,00 zł
1 294,00 zł 1 849,00 zł
861,00 zł 1 230,00 zł
1 100,00 zł
611,00 zł
502,00 zł

Wygodne fotele ze skóry licowej w konkurencyjnych cenach

Szukasz eleganckich i stylowych mebli w konkurencyjnych cenach? Znajdziesz je w sklepie internetowym Pufy.pl! Nasza oferta obejmuje dziesiątki różnorodnych modeli siedzisk, wśród których nie mogło zabraknąć foteli ze skóry licowej. Produkty wyróżniające się połączeniem klasycznego, ponadczasowego designu z nowoczesnymi formami są znakomitym pomysłem na uzupełnienie wyposażenia salonu, sypialni, a nawet domowego gabinetu. Równie doskonale sprawdzą się w biurach, np. w popularnych strefach relaksu, w których pracownicy odpoczywają pomiędzy kolejnymi ważnymi spotkaniami z klientami. Nasz zespół nieustannie dopełnia wszelkich starań, aby zagwarantować Ci jak najwyższą jakość proponowanych foteli. Właśnie dlatego skóra licowa, którą wykorzystujemy do ich produkcji, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych dostawców, a gotowe produkty spełniają rygorystyczne normy sprawdzane w trakcie wewnętrznej kontroli. Wspólnie stworzymy funkcjonalne i komfortowe wnętrza. Odkryj fotele ze skóry licowej dostępne w Pufy.pl.

Fotele o maksymalnej trwałości, czyli skóra licowa i jej zalety

Jesteś ciekaw, czym wyróżniają się nasze fotele? Sama skóra licowa to tworzywo pochodzenia naturalnego, będące odpowiednio wyprawioną warstwą wierzchnią tradycyjnego materiału. Jej gładka tekstura nadaje siedziskom elegancji i ponadczasowego stylu. Jednak design to nie wszystko - nasze produkty mogą pochwalić się wieloma innymi zaletami. Jedną z nich jest nieustannie oddychanie materiału, co z kolei zapobiega nadmiernej wilgotności oraz rozwojowi szkodliwych dla zdrowia i wywołujących reakcje alergiczne roztoczy. Wbrew powszechnej opinii, fotele ze skóry licowej są także łatwe w utrzymaniu w czystości. Do usunięcia z nich codziennych zabrudzeń potrzebujesz wyłącznie środka rekomendowanego przez producenta i delikatnie nawilżonej ściereczki. Samo korzystanie z wygodnego siedziska jest szczególnie przyjemne dla alergików - materiał nie powoduje podrażnień i nie uczula. Całość dopełnia trwałość naturalnego tworzywa. Odpowiednio pielęgnowane posłuży Ci przez wiele lat, nie tracąc swojej estetyki i elegancji.

Siedziska na miarę Twojego domu i mieszkania

Z myślą o naszych klientach w sklepie internetowym Pufy.pl przygotowaliśmy bogaty wybór foteli pokrytych skórą licową. Eleganckie tworzywo połączone ze stylowymi formami gwarantuje, że zamówione siedzisko znakomicie dopełni wyposażenie każdego wnętrza. Spośród dostępnych modeli na szczególną uwagę zasługuje ten z serii Dubaj, o klasycznym kształcie oraz odpowiednio wyprofilowanym, wysokim oparciu. Zastosowanie naturalnego materiału nie jest przypadkowe - jego faktura doskonale komponuje się z odcieniem ciemnego brązu. Wewnątrz foteli ze skóry licowej znalazły się między innymi styropianowe kuleczki, których jakość została potwierdzona atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. To właśnie one zapewniają komfort termiczny, chroniąc Cię przed wpływem zimnego podłoża. Niepowtarzalne modele są objęte aż 24-letnią gwarancją. Zamów jeden z nich w konkurencyjnej cenie!