Pufa czy fotel do przedpokoju? Co sprawdzi się lepiej?

Dnia: Komentarze: 0 Odsłony: 97

Przedpokój jest najbardziej uniwersalnym pomieszczeniem każdego domu czy mieszkania. To właśnie w nim witamy gości, ubieramy się do wyjścia czy ściągamy kurtki. Jest to też miejsce, które niesie ze sobą pierwsze wrażenie całego mieszkania na osobach, które zawitają do nas po raz pierwszy. Dlatego też warto zadbać o jego ładny wystrój i nie tylko! Zakładając buty nierzadko stajemy na jednej nodze, próbując utrzymać równowagę. A może by tak ułatwić życie, nie tylko sobie, ale i całej rodzinie, zwłaszcza jej starszym członkom? Wygodne siedzisko, w którym sprawnie założymy i zawiążemy buty lub zaczekamy na resztę rodziny? Tylko co wybrać? Wygodną, miękką pufę czy popularny fotel? Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie znajdziesz w naszym sklepie internetowym pufy.pl!

Pufa w przedpokoju

Pufa w przedpokoju to wygodne rozwiązanie dla całej rodziny. Nie tylko zapewni wygodne miejsce do siedzenia czy założenia butów, ale też wpłynie na całą aranżację pomieszczenia. Szeroki wybór puf do przedpokoju znajdziesz u nas! Oferujemy pufy w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu będziesz mógł w pełni dostosować ją do wystroju swojego przedpokoju. Nasze pufy dostępne w trzech kształtach - okrągłym, sześcianu (kostki) i komfortowego worka (lub sakwy), w który można się miło zapaść. Dwa pierwsze modele mają prostą formę i wykonanie. Obleczone są miłym w dotyku materiałem, odpornym na ścieranie, co gwarantuje długie użytkowanie. Pufa typu worek lub sakwa to siedziska przeznaczone do nowoczesnych przedpokojów. Zapewnią optymalne warunki użytkowania i miło spędzone chwile w oczekiwaniu dla reszty domowników. Worki wykonane są z mocnego poliestru, który jest przyjemny dla skóry i nie wywołuje alergii. Posiada również atest PZH.

Pufa kostka 3D
251,00 zł
Keiko M
1540,00 zł

Pufa w stylu glamour

Twoje mieszkanie utrzymane jest w stylu glamour? W przedpokoju nie może go zabraknąć! Pufy glamour są chętnie wybierane przez naszych klientów, a to za sprawą wysokiej jakości ich wykonania i wielofunkcyjności. Pufy w stylu glamour pokryte są naturalną skórą bydlęca, dając im nietuzinkowy wygląd i prezencję. Tego typu pufy doskonale pasują do pomieszczeń utrzymanych w stylu nowoczesnym lub eklektycznym.

Ukryj wszystko co zbędne!

Jeśli masz mały przedpokój, ilość wolnej przestrzeni i jej aranżacja jest niezwykle ważna. Aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, a przy tym zapewnić wygodne korzystanie z siedzisk, pufy.pl stworzyły idealny model pufy, z wbudowanym schowkiem! Pufa ze schowkiem to doskonały sposób, aby przechowywać rzeczy używane rzadko lub zbędne. Możesz też w niej trzymać zimową odzież lub inne sprzęty.

Master Sycylia
252,00 zł
Keiko S
179,00 zł

A może fotel?

Fotel w przedpokoju, podobnie jak pufa, zapewnia nie tylko wygodę, ale i wrażenia wizualne. Pufy.pl oferują duży wybór wygodnych foteli-worków, które podobnie jak pufa idealnie sprawdzą się podczas czekania na resztę użytkowników, ubierania sznurowanych butów czy po prostu chwilowego odpoczynku. Dużym atutem fotela jest jego wygodne oparcie, które umożliwia użytkownikom pełne rozluźnienie, podczas gdy na pufie pozycję ciała musimy utrzymywać sami. Fotele różnią się od puf rozmiarem, dlatego też zdecydowanie lepiej sprawdzą się w przedpokojach o większym metrażu. Pufy proponujemy tam, gdzie każdy centymetr powierzchni się liczy! Zdecyduj sam, co wybierzesz do swojego przedpokoju.

Komentarze

Napisz swój komentarz