Dostępne filtry

Fotele Sako

Aktywne filtry

178,00 zł 221,00 zł

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52, DG54, DG57, DG59 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Wzory DG77 - DG80 posiadają również uchwyt.

321,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG52 posiadają wewnętrzne pokrowce.

198,00 zł

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

Kolory trójkątów i pasków dobierane są losowo.

1 100,00 zł
178,00 zł 221,00 zł

Kolory pasków dobierane są losowo.

244,00 zł

Rogal gratis w losowym kolorze.

Wzory DG46, DG47, DG48, DG49, DG50, DG51, DG55, DG72 posiadają wewnętrzne pokrowce.

Czym są fotele sako?

Fotele sako to jedne z najchętniej wybieranych siedzisk przez naszych klientów. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Meble przypominające połączenie worków z wygodnymi pufami są wypełniane specjalnym granulatem styropianowym, a ich konstrukcja charakteryzuje się plastycznością. Dzięki temu możesz im nadać dowolny kształt, a w trakcie odpoczynku wybrany model idealnie dopasuje się do pozycji Twojego ciała. Co ciekawe, fotele sako sprawdzają się nie tylko w trakcie siedzenia, ale także leżenia. Miękkie siedziska pokryte przyjemnymi w dotyku tkaninami wyróżniają się również doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Oznacza to, że pomimo ustawienia na zimnym podłożu nie odczuwasz chłodu pochodzącego z podłogi, a wręcz przeciwnie! Otulający ciało worek zapewnia ciepło i relaks, o jakim do tej pory marzyłeś. Sprawdź, jakie modele foteli sako dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów jeden z nich w konkurencyjnej cenie. Komfort i przyjemność odpoczynku gwarantowane!

Siedziska we wszystkich kolorach tęczy

Fotele sako to gwarancja relaksu w stylowej odsłonie. Komfortowe siedziska zamówisz w naszym sklepie internetowym w dziesiątkach różnorodnych wersji kolorystycznych, wśród których nie zabrakło zieleni, fioletu, różu, czerwieni, czerni, brązu i wielu innych. Dzięki temu wybór miękkiego i wygodnego modelu staje się łatwy, a zamówiony mebel idealnie dopasuje się do stylu aranżacji pokoju młodzieżowego, sypialni czy salonu. Co więcej, duże wymiary foteli sako sprawiają, że zarówno dzieci, jak i dorośli zaznają na nich błogiego relaksu. Aby zagwarantować Ci trwałość i codzienny komfort na wiele lat, do produkcji oferowanych siedzisk wykorzystujemy wyłącznie wytrzymałe materiały od zaufanych dostawców, np. poliester i ekoskórę. Z kolei do ich wypełnienia stosujemy tworzywa potwierdzone atestami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, dzięki czemu masz pewność, że fotele sako są bezpieczne dla zdrowia, a zastosowane tkaniny nie powodują podrażnień skóry nawet najmłodszych członków rodzin.

Do jakich wnętrz pasują fotele sako?

Główną zaletą foteli sako jest ich uniwersalność, dzięki której sprawdzają się doskonale niemalże w każdym wnętrzu. Najczęściej są wykorzystywane w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, zastępując tradycyjne krzesła, jednak z powodzeniem możesz postawić zamówiony model w nowoczesnym salonie lub przytulnej sypialni. Jednak na domowych wnętrzach możliwość zastosowania siedzisk się nie kończy. Eleganckie meble w stonowanych barwach rewelacyjnie odnajdą się w przestrzeniach biurowych czy poczekalniach. Być może spotkałeś fotele sako w popularnych strefach komfortu w galeriach handlowych i firmach - to najlepszy dowód na to, że nie ma wygodniejszych siedzisk od modeli wypełnionych specjalnym granulatem. Możesz wykorzystać je zarówno samodzielnie, jak i zestawić z kanapą lub sofą. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zewnętrznych, zamówiony mebel przez lata nie straci swojego estetycznego wyglądu, a utrzymanie go w czystości nie sprawi Ci najmniejszego problemu.